rum.herinhap.ru

Ziua Dieta de Ziua

Ziua Dieta de ZiuaCine dorește să scape de excesul de greutate astăzi de pe internet pot găsi cu ușurință o mulțime de cele mai diverse diete. Această carne, și vin, și fructe de pădure și fructe - ceva pentru fiecare gust. Cu toate acestea, nu toate dintre ele va rapid, eficient și, cel mai important, cu titlu definitiv a scapa de kilogramele in plus. Unii dau un rezultat pozitiv, care este, după revenirea la putere normală merge rapid la „nu“, în timp ce altele impun prea restrictivă, că nu toate supraviețui.

Dieta în ziua chefir după zi: în special efectele asupra organismului

O dieta care va reduce considerabil greutatea, - o „zi de zi“. Datorită aplicării sale, va fi capabil să obțină rezultate excelente: pentru a pierde în greutate în cele trei luni până la 10 kg!
Mai ales dieta „zi de zi“, după cum urmează: într-o zi mananci, limitarea de calorii dieta, a doua zi mânca alimente familiare pentru ei înșiși.
Avantajul incontestabil al acestei abordări este că, pentru a da o zi de feluri de mâncare preferate este mult mai ușor dacă știi că mâine va fi capabil să se bucure de ele. Valoarea energetică redusă a dietei. Acest lucru poate reduce semnificativ greutatea.
Pentru a vedea rezultate concrete, ar trebui să urmeze o astfel de dieta nu este mai mică de două săptămâni. Puteți să-l urmezi, atâta timp cât doriți, fără nici un pericol pentru sănătate.
Mese pe zi dieta ca un „post“ zi normal ca calorii 500-1000 kcal. Ar trebui să fie jumătate din calorii obișnuite.
In ziua dietei, puteți efectua o varietate de zile de post alimentar: chefir sau hrisca, fructe de padure sau fructe, brânză de vaci sau lapte. Detalii cu privire la modul de a pierde in greutate pe acest lucru cu ajutorul de iaurt, citește articol „Chefir dungi dieta“.
Ziua Dieta de Ziua

Dieta pe mere pe zi



O alegere excelentă ar fi să-și petreacă zilele de post pe mere. De exemplu, este posibil:

  • La fiecare 3 ore să mănânce 2 mere, spălate în jos cu un pahar de chefir:
  • O altă opțiune de mere dieta prevede că, în ziua postului puteți mânca mere în nici un fel: prăjită, uscate, fierte, proaspete, sub formă de suc.

Înfometarea dieta într-o zi



Un exemplu de o zi după zi dieta poate fi dungi foame. Acesta poate fi pusă în aplicare în astfel de sisteme:

  • zi de post, o zi de la primirea de obicei obema- 2 zile de post, 2 zile, de obicei, alimente etc. până la cinci zile.
  • Într-o zi - repaus alimentar timp de două zile - mâncarea normală timp de două zile - de post trei zile - produsele alimentare, etc. până la cinci zile.
  • Alternativ, puteți instala manual circuitul liber bazat pe nevoile corpului tau.

În orice caz, lucrul cel mai important - este principiul alternanței de zile. Rețineți că, în intervalele dintre postește recomandate numai alimente vegetale.

Opinii despre o zi după zi dieta

Inna, 27 de ani: o dieta mare! Mai întâi am încercat primăvara trecută. Mananca o dieta timp de 3 luni. Până în vara am pierdut 7 kg. Doar lucru! Undeva într-o lună a observat că, în acele zile, când totul este posibil, de dorit, a început să mănânce mai puțin. În zilele de post te obișnuiești cu porțiunile mai mici. Ca rezultat, am câștigat un obicei util să mănânce dreapta. Este foarte important ca aceasta dieta nu prevede renunțarea la dulce, prăjit pentru o lungă perioadă de timp. Am încercat în repetate rânduri să piardă în greutate cu ajutorul diferitelor diete descrise în forumuri, dar nu se ridice în picioare și frustrat. Și apoi ca un fel de dieta, dar vă puteți trata cu gustoase.
Ziua Dieta de Ziua
Natalia, 34 de ani: Am fost atras de aceasta dieta este lipsa de limite clare: tot ceea ce este necesar - este de a reduce la jumătate numărul de calorii într-o zi de post. Și ce va fi - un măr, un pic de pui sau ciocolata - aceasta depinde de starea mea de spirit. Este mult mai ușor să spui „nu“ la prăjituri delicioase astăzi, știind că va fi posibil să mănânce mâine, nu se simte nici mustrări de conștiință. Cu toate acestea, am crezut mult timp comentarii, dar încă a decis să-l încercați. Sotul meu a cerut mult timp pe mine că, ei bine, este aceasta dieta, astfel încât să puteți mânca dulciuri și cartofi prăjiți, până când a văzut rezultatele. El spune că nu s-ar fi crezut că poți mânca tot ce doriți, și încă pierde în greutate! Timp de două luni, m-am despărțit cu 4 kg și nu intenționează să se oprească aici!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Kefirul dieta Larisa DolinaKefirul dieta Larisa Dolina
Ajuta să piardă în greutate! Răspunzând apelului pentru fete de ajutorAjuta să piardă în greutate! Răspunzând apelului pentru fete de ajutor
Dieta BalticăDieta Baltică
Dieta lumina abc și SuperlightDieta lumina abc și Superlight
Kefirul si hrisca dieta: a scăpa de 10 kg timp de 2 săptămâniKefirul si hrisca dieta: a scăpa de 10 kg timp de 2 săptămâni
Dieta de cartofi America Latină indianDieta de cartofi America Latină indian
Dieta chefir StripedDieta chefir Striped
Dieta Cindy CrawfordDieta Cindy Crawford
Dieta rapidă timp de 12 zile, pentru a pierde în greutate 8 kgDieta rapidă timp de 12 zile, pentru a pierde în greutate 8 kg
Dieta JockeyDieta Jockey
» » Ziua Dieta de Ziua

© 2011—2021 rum.herinhap.ru