rum.herinhap.ru

Cum să piardă în greutate și să nu câștige în greutate pe cont propriu

Cum de a pierde în greutatePovestea lui pierderea în greutate a trimis vizitatorul site-ului ABC Dieta Katyunya.

Am 3 ani de toate exploziile într-un rând, dar fara sare - in prezent sef si partaja un astfel de meniu care aduce mult obrazul de bunătăți, atunci când am mânca. În loc de zahăr - Stevia (până la 100 de ori mai dulce decât zahărul și mai gustoase). In loc de sare - lamaie, condimente (scorțișoară, piper condimentat un pic, etc). ghimbir proaspat livre de ea - este delicios pentru mine foarte mult, eu nu înțeleg de ce.

Am cântărit 80 kg (slaba chiar acum și am cântărește 49 kg) Sunt 37 de ani, mă uit la 20 de ani, fără glume toți spun așa, chiar și străini - (10 ani a stat pe toate dietele, kilograme a reveni - a fost tortură). Și când ultima dată când am vrut să piardă în greutate nu deranjez cu diete - am învățat corpul tău să mănânce în mod corespunzător și fără sare (la combinație de produse abordare) - și să mănânce totul de pe burta abia în sus din concediu de masă.

Eu nu fac sport, eu doar uneori bucuria am alerga cu player-ul în urechile stadionului. Obișnuiți-am corpul tau sa-l undeva 5 luni a fugit prima 1 dată în 2 săptămâni, apoi, cele mai multe - de rupere a fost - dar atunci când a învățat corpul pentru că alergarea este un Mouzon rece în player, iar din aceasta o mulțime de distracție - atunci amintirea de a rula organismul în sine este rupt la stadion. Un alt lucru important este L-carnitină care este în organism în care 10 mg - și-l cumpere de la magazin și să bea înainte de exercițiu 1000 mg (acest lucru nu este util dăunătoare) - el aduce grăsime în mușchi de luare de energie de grăsime într-un ritm furios - cresc subțire și aproape că nu au simțit atunci când rulează obosit și transpirație ca un cal.

Iar faptul că suntem atrași de bunatatile - este o chestiune elementară ceea ce organismul își amintește cum ea și alte bunătăți gust delicios - prin urmare, necesită bunatatile - atât de intarca da corpului de a uita despre aceste bunătăți și vă apoi nu va chin (corpul are nevoie doar de timp ) .- am plasat și predate ca șobolanii experimentale cu sare și substanțe chimice tot felul de bunătăți care tot.



Cute fete nu deranja dieta, toate pe scurt - să învețe doar să aibă totul fără sare și zahăr.

  1. mere coapte cu Stevia - un zahăr natural, ceai cu scorțișoară,
  2. bucată proaspătă de păstrăv pe o pereche toarna proaspat de lamaie, gustos, o bucata mica - Mananca 2-4 bucăți așa cum îți place, nu-ți fie frică de grăsime în pește, este util, fără sare, va trebui să lucreze metabolismul sooooo rapid, astfel încât grăsime pur și simplu va străluci în pește părului și face pielea superba,
  3. Fructele uscate sunt diferite (nu confiate) smochine cu ceai verde este foarte gustos,
  4. Squid aburit - toate ulopatsya poate fi la fel de delicioase,
  5. mini varză, bine, atât de mic,
  6. Compot, dulce si delicios,
  7. Compot de trandafir sălbatic - foarte gustoase,
  8. file de pui fiert cu smochine - mmmmm am avut stomacul dezlantuie un fel Yummy.

Da, există o foaie nu este suficient pentru a enumera meniul meu. I apoi aceste bunatati naturale, la toate faptul ca oamenii mananca de obicei, nu se pot uita dezgustat.
Am uitat să spun, Bea ceai verde.

Doar corpul tau obișnui încet, doar ridicarea meniul său fără sare care vă place și scrie-l în jos și nu guzzle obține de grăsime.



Un alt unul important și în același timp, la 12 pe timp de noapte pentru a merge la culcare noaptea un pahar cu conținut de grăsime kefir indiferent de ce, principalul lucru pe care el nu a fost un termen de valabilitate mai mare de 10 zile. Și să încerce să mănânce în același timp - este imposibil de a mușca nuci, fructe uscate - au un super bunătăți pentru fiecare femeie care poate mânca fără sare, trebuie doar să-l găsească, ridica, uita-te pentru tot ceea ce într-un notebook pentru a scrie în jos și nu renunța.

Și mână peste sânge pe compatibilitatea produselor este cine este mai bogat - este, de asemenea, un lucru bun.

supa calmar da apa o sare naturala, nu știu cum, dar dacă pui supa de legume calmar, care supa fara sare nu spune - și gustoase la frisoane.

Dar bucuria ta de diete pe termen scurt - aceasta este disponibilă temporar și greva foamei să se omoare și du-te din această constant furios ca o scorpie și o foame, acest lucru nu este o viață, da, și tu știi asta fără mine, cred.

Nucile sunt bogate in calorii - Las-o baltă, atunci cand mananci fara metabolismul sare voia nebun, totul va zbura în tunel - mânca nuci, alune, caju, migdale, prăjite, nu prajite, cel mai important, fără explozie de sare, dacă vrei, nu-ți fie frică - pentru tine neverificat.

Nu pune obiectivul de a pierde în greutate, și a pus scopul este de a Maiestății Sale creierul a uitat cum să gust de alimente cu sare și tot felul de bunătăți chimice.

Primele 3 luni organismul se va rupe în jos, razuiti, reconstrui, și apoi corpul tau asa ca va ridica ritmul în a pierde în greutate, vă aflați în oglindă va fi sub fiii și fiicele voastre - eu însumi într-un astfel de șoc eu stau, am uneori pașaportul întreb când am vin vreau să cumpăr uscat pentru o vacanță (atunci eu nu beau de aproape 2 ori pe an și, uneori, toate).

Am scris, sperăm, deschide ochii cuiva, și-l va ajuta pe cineva.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cum de a pierde in greutate de 2 kgCum de a pierde in greutate de 2 kg
Review-uri de dieta hrișcăReview-uri de dieta hrișcă
Rulouri de pui cu ghimbir si iaurt sosRulouri de pui cu ghimbir si iaurt sos
Iaurt, ghimbir, scorțișoară: curățare, pierderea în greutate, întinerire.Iaurt, ghimbir, scorțișoară: curățare, pierderea în greutate, întinerire.
Substitut de zahăr pentru diabet zaharatSubstitut de zahăr pentru diabet zaharat
Mâncăruri gustoase și sănătoase de pește: o salata de conserve de ton și în stare proaspătăMâncăruri gustoase și sănătoase de pește: o salata de conserve de ton și în stare proaspătă
File de pui cu lamaieFile de pui cu lamaie
Molokochaynaya comentarii dietaMolokochaynaya comentarii dieta
O astfel de umplere deliciosO astfel de umplere delicios
Ceai de ghimbir pentru pierderea in greutate Kiss the DragonCeai de ghimbir pentru pierderea in greutate Kiss the Dragon
» » Cum să piardă în greutate și să nu câștige în greutate pe cont propriu

© 2011—2021 rum.herinhap.ru