rum.herinhap.ru

Molokochaynaya comentarii dieta

molokochayJeun zile pe molokochae (sau dieta molokochaynaya) sunt destul de populare printre cei care doresc să piardă în greutate și să mențină greutatea normală atunci. Detalii cu privire la modul de preparare și este recomandat să consume această băutură, să citiți articolul "molokochay slăbire

“.

Cuprins:

Acest articol conține unele comentarii și sfaturi lăsate de cititorii site-ului.

Cum să pregătească și să bea molokochay

Svetlana:

Fetele care nu simt foame! în nici un caz nu luăm laptele este mai mică de 1,5%. (Ca în prima zi și chiar mai bine de 2,5% -. Rezultatul nu va fi afectat de mult, dar va fi mult mai ușor de susținut). Și apa potabilă nu este mai mică de 1,5 litri.
Molokochay și să bea apă ori de câte ori doriți acolo. Se obține media și în care 1-2 ore ale sticlei. Lean pe apă. Puteți bea și după 6ti. Sunt deosebit de sensibile la cofeină, și chiar înainte de culcare bea molokochay - nimic.
Și un alt lucru, nu vă alarmați în cazul în care prima zi de o durere de cap - Acestea sunt zgurile. Bea mai multă apă. Data viitoare când capul nu este deranjat.
Și ofisnikov bea MCH convenabil leneș: în ceai preparată (semi-cercuri) completat cu lapte (cealalta jumatate de cana). Și bea. Se pare că te iubesc doar ceai englezesc.

Molokochaynaya comentarii dieta

Anya:

Am stat pe timpul verii molokochae și o mare parte din ea la prima citire. Și aici e un sfat - nu trebuie să bea la starea de „spargere“ și necesitatea de a elimina senzatia de foame. Da, bea în 2 ore, dar nu a pus un gol pentru a bea o jumătate de litru de lapte, acesta poate fi mai mic și un pic mai mult - ca tine!

Tanya:

Pentru mine, este mai bine alternat cu apa. Eu beau un pahar de molokochaya, un pahar de apă, și așa mai departe până 20 =))

Olga:

Este mai bine să nu fi leneș, și pentru a pune la cale normală, ceai de frunze de scumpe (Și este mult mai plăcut să bea). Doar trebuie să cumpere o cană specială.
Despre ce este cel mai bun ceai de frunze, eu știu pentru mine. Prima dată când am încercat dieta molokochaynuyu după naștere (când alimentarea a încetat) în urmă cu aproximativ doi ani, a fost preparată frunze de ceai - subțire uimit, am o cifră înainte de nașterea nu a fost de + unghii, piele, păr ... .. !!!
Apoi, el a încercat să descarce în fața acestui nou an, razozhralas ceva, dar am vrut să arate decent, și greșeala mea a fost doar că am fost dintr-un sentiment de lene preparată pungi de ceai direct în cana de lapte cald, preîncălzirea-l în cuptorul cu microunde. Ei bine, vreau să spun că acest lucru este mai rău. În primul rând, mai rău în gust, și în al doilea rând, în sensul de sațietate. Ca rezultat, acest lucru conduce la faptul că deranjează descarce și să înceapă halyavnichat (acolo piesa, descărcarea sub „plauzibil“ pretext dor, etc.), rezultatul a fost, dar mai rău.

Oksana:

Da, desigur mai bine stau în aceeași zi, doar tu cum o cere. Corpul meu este deja obișnuit cu faptul că, luni, el molokochayny zi după week-end si stai fara probleme. Și când în zile diferite, deci cred că totul mâine martir, mâine nu a ieșit bine după ziua de mâine, de asemenea, nu a reușit, și așa mai departe ad infinitum.

Olga:

Vreau să spun că greutatea se întoarce a doua zi, dar la o scară mai mică. Iar atunci când stai nu este prima săptămână, apoi, treptat, în fiecare săptămână merge t. 300-400 este greutatea corporală (de exemplu grăsime și volum) și nu fluid.

Galina:

fete adaugă ghimbir și la molokochayu miere vprikusku (1 linguriță). Acesta stimulează, înviorează mai bine decât cafeaua, acizi grași saturați, pierderea poftei de mâncare pentru o lungă perioadă de timp.



Olga D.:

molokochay Foarte pasionat. Laptele se încălzește foarte mult arunca litru 4 lingurite ceai verde (era verde, negru și în apropiere nu sta pe utilitatea) adauga 2 lingurite scorțișoară, Insist 20-30 minute. Apoi, apa fierbinte să se înmulțească până când gustul plăcut al băuturii - de obicei 1: 1.
De asemenea, în loc de apă minerală face băutură ghimbir (Per litru de apă clocotită, fin am tăiat rădăcină de ghimbir (a unei prune mari), pollimona feliate, puteți adăuga o pereche de catei de usturoi zdrobit (pentru a fi mai mult de un efect, dar gustul este asa-asa). El insistă aproximativ 40 de minute. Apoi, pur și simplu, se diluează și băutură. Dacă nu diluat, se va arde gura (dar o parte din ea este ca și cum).
efectuat în mod repetat o astfel de descărcare pe băutură molokachae și ghimbir. Rezultatul este întotdeauna un minim de -1 kg, maxim am avut -2 kg (raft din spate).
Dar efectul este pierdut dacă sa realizat, de exemplu, de multe ori molokochaynye zile. O dată pe săptămână - cel mai mult ea!

Irina:

Sunt mulțumit astăzi să stea molokochaynom. A de a dormi a avut nici un efect - de a bea ceai 18-00. Și apoi doar apă. Puteți adăuga înainte de culcare 1 oră. Lingura de miere. Am citit multe comentarii reale ale utilizatorilor. Greutate pierde încet, dar constant. Eu chiar doctorul la sfătuit să bea.

Tanya:

ceai verde chiar tonuri, atunci când am încercat cu ea, de asemenea, nu a putut dormi. Switched la negru cu aditivi, gustul este mai moale, și un somn mai bun. Cu toate acestea, timp de 1,5 ore înainte de culcare bea un pahar de chefir, eu nu pot adormi la sunetul de un stomac foame. După cum sa dovedit, nu a afectat rezultatul.

Olya:

Fetele au adus un model interesant!
MCH așezat pe o dată pe săptămână, a luat de la 1,4 kg la 600 grame per descărcare. După cum s-a dovedit că cele 2 zile de o mulțime de mâncare, așa că am decis să fac o "zi semiunloading„La MCH: micul dejun mic, lumină și un standard pentru mine cina (carne și salată de legume). Tot restul timpului a văzut molokochay ca de obicei. Pe zi a fost o scădere vertiginoasă -1.300 kg. !!!
După experiment a fost o descărcare standard la MCH (-700 grame). Ieri a decis să încerce din nou, în loc de descărcare „polurazgruzku“ (un mar pentru micul dejun, pui și ouă pentru masa de prânz, plus MCH). Bit păcătuit, iar seara pe 150 de calorii pentru cină. Astăzi, din nou fir cu plumb -1 kg!
Deci, acum sunt de descărcare de pe molokochae anula !!! Voi face două „semiunloading“ zile pe săptămână, cu atât mai mult este transferată complet invizibil!

nata:



Dacă trebuie să te lupți cu ei, atunci nici unul din molokochay ta)) Eu stau zi molokochayny este foarte usor, bine, la fiecare propriul său curs, principalul lucru - rezultat)))

Deci, nu ar trebui să stea pe molokochae dacă în același timp, vă simțiți foarte slăbit, amețit, etc.


Povești de succes pierdere in greutate cu molokochaem

Toate poveștile sunt diferite, cineva vrea să-și piardă în greutate încet, dar sigur, cineva - pentru a obține totul dintr-o dată. Nu este necesar să le copiați complet, cel mai bun rezultat este cel care nu se luptă cu corpul său și îl ascultă, și preia nuanțele dieta molokochaynoy pentru ei înșiși.
liyanka:

Molokochaynuyu se combină cu dieta cu dungi (1 zi - iaurt, și înlocuiți-o dată sau de două ori pe săptămână la MCH, 2 - totul este posibil până la ora 18:00 în limite rezonabile). Rezultatul se simt mai ales pe așa apleca ușor, nu interferează cu burta umflată. Lightness pe tot corpul. Și modul în care am stau în mod normal, și somn de noapte și nu se trezesc de foame, ca unii. ceai verde fierbinte în dimineața timp de 30 de minute înainte de masă și de zahăr. În general, cineva care se potrivește ...

Vasilisa:

stând regulat la ceai cu lapte, uneori se adaugă miere de albine, uneori aranja iarna descărcarea pe caș, pe carne, în restul timpului - ar fi de dorit să aibă acest plus 10 kg, este de acum un an, deoarece excesul de greutate este plecat și nu vor fi returnate)))

Julia:

Am aranjat o descărcare de gestiune o dată la fiecare 4 zile, timp de 1,5 luni. și apoi o dată pe săptămână - trei luni, minus 17 kg. În zilele fără molokochaya nimic iubita lui nu a refuzat :)
4 luni rezultat deține doar aici pentru vacanța de Anul Nou podnabrat 1,5 kg. Asigurați-vă că pentru a aranja o altă perioadă de descărcare molokochayny!

Olga:

Molokochay - este doar o mare. Rezultatul este într-adevăr: încet, dar sigur, greutatea este redusă, și a eliminat volumul suplimentar (butoiul, există picioare diferite). Rezultatul durează foarte mult timp. Dar cel mai important lucru este faptul că starea unghiilor îmbunătățită. Am doar natura unghiilor dezgustătoare, și apoi, după 1,5 luni la o săptămână de descărcare molokochae industrie astfel de gheare, chiar și toți prietenii și cunoscuții mei au fost surprinși, să spun despre mine!

Elena:

Nu știam despre dieta molokochaynuyu, dar după cum sa dovedit, stai pe el din ianuarie. Dar eu stau pe el prin intermediul a doua zi. Am pierdut decent zi am mânca ceva paste o bere și următorul ceai doar cu lapte, și încet și sigur toate frunzele, a început recent să fie leneș și să mănânce timp de trei zile, dar încă mai încearcă să reziste. Sunt foarte predispuse sa fie supraponderali, iar toate dietele sunt încercate pentru mine. Acum nu am cântărește în mod normal, mâinile rușine rochie fusta deschisă și scurt. Foarte hudeesh, nu Nu înlocuiți-dy, Natur Produkt, toate sfătui.

Svetlana:

Fetelor, eu stau pe molokochae de două luni și 10 zile. Inițial a cântărit 63 de kilograme. Acum 56-57 pe zi după martir. Eu stau miercurea și sâmbăta. Rezultatele sunt vizibile Pct mult =) Chiar și familia pe care le văd în fiecare zi o notificare. Fetele pierde în greutate încet, dar sigur pnt + orice altceva și vesel. Foamea nu se simte deloc, confortabil, ușor, începe să crească părului și unghiilor. Din toate zgurii.
Da, și în alte zile nu pot în nici un fel de limitare. =) Mănânc când vreau, și ceea ce vrei. Principalul lucru este încă hudeesh = 0 Ce fată încet, nu contează =) Dar, cu siguranță, fără tensiune, fără a se întinde totul, 2-3 lire sterline pe lună - doar norma.
Cred că pentru cei care doresc mai repede, trebuie doar să mănânce mai puțin de grăsime, dulce, în seara pentru a încerca să aibă cel puțin, și de exercițiu sport de curs. =)

TINA:

Sunt pe experiența lui spunând că molokochae poate pierde în greutate într-o săptămână până la 5 kg. Cu condiția, cu toate acestea, dacă te pui într-un cadru rigid! Adică, eu de obicei "nu mai târziu de ora 18:00? ușor schimbat la „nu mănânce după 12: 00 .Da, recunosc, este greu! Cum altfel? Dimineața am mânca pe deplin, dar fără să mănânce chef, mic dejun obișnuită regulat ... Și toate. ALL !!!!!!!! Apoi, numai molokochay.
Mulți vor spune că e rău, dar frumusețea, după cum se știe, cere sacrificiu. Iar pielea pentru o săptămână, ca o piersică a început. Nu crema, pudra nu este necesară. Când a ajuns la geană său stăpân, ea a fost în contact! Și acum el stă pe molokochae.

Molokochaynaya comentarii dieta
Alex:

Dimineața bea 300ml. în loc de micul dejun, plus o felie de pâine cu miere și unt. Inainte de masa de prânz o pereche de cani de ceai verde - apa nu beau deloc. Masa de prânz obișnuită, dar nu mânca prea mult. Dacă doriți să - mănânce un măr sau mandarină, dar nu întotdeauna, la cerere. Pentru cină din nou 300ml. molokochaya și una sau două cookie-uri. Astfel, eu pot mânca foarte mult timp. In ultimul an am pierdut 16 kg. Acum mea in greutate de 70 kg, cu o creștere 176. Sunt de 50 de ani din viața mea au încercat zeci de diete de mai mulți ani de funcționare. Am ajuns la concluzia - nu poate fi nimic, dar puțin. Suficient pentru a fi întotdeauna un pic foame. De-a lungul anilor, greutatea mea a variat de la 63 la 83 kg.

Jan:

Prietena mea a fost foarte grăsuț, vă pot spune chiar grăsuț. După ceva timp, când am văzut-o, am fost uimit. Ea a fost superb, subțire, frumos, în ochii de bucurie atât de mult. I-am întrebat cum acest lucru este posibil, nu-mi cred ochilor. Ea a spus ca sta pe dieta „molokochay“. El a fost încăpățânat, și a realizat tot ceea ce este scris. Chiar dacă a redus cantitatea de alimente, iar după 18 ea nu a mâncat. El redusi pentru anul. Deci, fetele stai, dacă doresc foarte mult, asta e tot reală.
Da, am uitat să scrie, ea a jeun zi o dată pe săptămână, timp de un an.

Lenusik:

Molokochay - este delicios. Fac simplu: Fac un amestec de ceai negru și verde suficient de ferm, iar apoi se adaugă laptele direct în ceașcă (un pic) pe 400g. ceai mai puțin de 100 de grame. lapte.
Eu beau de 5 ori pe zi. Dacă vrei să mănânci, masa ceva ușor. Apoi, cineva de pe forum a scris, chiar și carne cu salată verde mânca cina prea molokochay înainte de culcare - iaurt. Și astfel timp de trei zile.
Perfect satisface foamea, cred că, pentru dieta stricta este potrivit ca un supliment, principalul lucru - în timp pentru o băutură, până la faza de o foame „brutală“ și unele coleslaw „fara nimic“ nu va ajuta. Am molokochay beau de multe ori din cauza Am să se limiteze numai la putere aproape tot timpul. diete stricte, deoarece frică 15 kg, încă mai trebuie să-și piardă (20 kg am scăzut). Molokochay suprima pofta de dulciuri.
Seara, când ceaiul verde este un stimulent, este posibil să bea ceva, cum ar fi cicoare, ceai de plante, ceva liniștitor.

Lisonka!:

Fetele Buna ziua! Mult noroc pentru toată lumea de pe MCH !!! Sunt în ea să-și piardă 10 kg în 6 luni.
Am luat ceaiul verde cele mai comune fara aditivi (citit undeva că au rănit numai). 3 luni în greutate „înghețat“. Sunt deja supărat, dar a continuat să bea MCH. Din nou, sa mutat. De fiecare dată pentru prune aproximativ kg, ceva se întoarce, e în regulă. În cealaltă am fost mânca tot ce am vrut. Singurul lucru pe care l-am absorbit jumatate din ciocolata I (și fără ea pur și simplu nu vii) înlocuiește fructe uscate. Și a fost mult mai distractiv! Acum, nici măcar nu știu ce un dulap de a face ceva ...
Deci, nu renunta, cel mai important răbdare și fă-o! Nu pot obține destul de cât de bun la toate! Am văzut strict o dată pe săptămână. Adevărat a vrut să renunțe atunci când greutatea sa ridicat, dar am suferit.
75 kg a fost acum 65 de ani.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Review-uri de dieta hrișcăReview-uri de dieta hrișcă
Rău molokochayaRău molokochaya
Molokochay - pierde în greutate în mod eficient și gustoaseMolokochay - pierde în greutate în mod eficient și gustoase
Utilizarea Mincer de cafea slăbireUtilizarea Mincer de cafea slăbire
Molokochay slăbireMolokochay slăbire
Maggi dieta, comentarii slăbireMaggi dieta, comentarii slăbire
Cafeina pentru pierderea în greutateCafeina pentru pierderea în greutate
Senna a pierde in greutateSenna a pierde in greutate
Slimming DaisySlimming Daisy
Zile de repaus alimentar cu miere de albineZile de repaus alimentar cu miere de albine
» » Molokochaynaya comentarii dieta

© 2011—2021 rum.herinhap.ru