rum.herinhap.ru

Review-uri de dieta hrișcă

Acest articol conține unele comentarii cu privire la modul de a pierde in greutate ajuta dieta hrișcă, consiliere cu privire la punerea sa în aplicare și ieșirea din dieta, a lăsat cititorii site-ului. Precum și rezultatele de pierdere in greutate pe dieta hrisca.



Dieta Hrișcă: comentarii

Dieta Hrișcă, la fel ca toate dieta pe termen scurt nu este un panaceu. În cazul în care greutatea inițială a mari - primele câteva zile se poate lăsa un kilogram, dar lasă apa. Nu este necesar în avans pentru a construi planuri prea mari, de dieta hrișcă poate doar dezamăgi și, în consecință, eșecul.
În același timp, o săptămână sau două pe greacă și iaurt poate ajuta pentru a curăța organismul și să dea un impuls la pierderea in greutate. Aici este o astfel de poveste:

fete slăbire Buna ziua! Asta a decis să se uite până la tine și să dea sprijin moral. Sper meu Jurnalul unui Madman (și anume așa-numitul închide mine) cineva poate ajuta. Am stat sincer pe dieta hrișcă 2 săptămâni, în ultima zi a fost de 15 decembrie. Rezultatul la sfârșitul anului nu a fost foarte mulțumit la acel moment - minus 4 kg. Apropo, până când nu am mai în viața mea nu am sta pe o dieta. Ieșind din dieta treptat, fără a supraîncărca organismul cu alimente. La fiecare 6-7 zile, aranja zilele de post - doar apă și băutură Lemon Green Tea. Fetele ca mine bine - corpul funcționează ca un ceas, nu a existat probleme de stomac nu se închide, și voi continua să piardă în greutate! Singurul lucru pe care Marte - toate lucrurile vechi pentru mine sunt mari. Am realizat cel mai important, dupa dieta nu a mâncat totul! Am încetat consumul de alimente care contin cantitati mari de glucide (cereale, pâine, produse de patiserie) și produse alimentare fără sens (chips-uri, Kirieshki). Și totul va fi bine. M-am dus în liniște la vacanța de Anul Nou pentru a vizita părinții săi și a văzut pescărușii, pentru că era doar în momentul descărcării zilei, și lăsați toată lumea să mănânce salate cu maioneza si chestii, este un șoc pentru mine. Dar eu știu că mâine voi cânta, de asemenea, dumneavoastră preferat Salata de legume cu sos și pește, și, în același timp, voi arata bine!

Mulți sunt supărat că scalele în timpul „Stand“ dieta, dar a menționat că suma de concediu. Dar nu vă va anunța toată lumea te cunosc greutatea ta, ai evalua în termeni.

Bună dimineața! Ei bine, a durat 7 zile. Am cântărit în dimineața și ...
Nimic - totul kg pe loc .. ciudat .. Dar lucrurile se poate vedea că subțire, dar oh bine organismul a eliminat un pic.
De altfel m-am așezat pe această dieta hrișcă-CURĂȚAREA cu mama lui. Mama prea, pentru aceeași kg .. și fuste atârnă chiar a trebuit să cumpere un nou ...

Aici am compilat unele recenzii despre sfaturi hrisca dieta privind punerea sa în aplicare și ieșirea din dieta, a lăsat cititorii site-ului. Poate că vor fi utile dacă sunteți în căutarea unui răspuns la orice întrebare.

Katya:
Bună ziua tuturor :) Am citit feedback-ul dvs., și cel mai dorit să împartă. Am pierdut in greutate pe dieta hrișcă timp de o săptămână, timp de 4 kg, înainte de încă o săptămână. Aș spune că una dintre cele mai mari greseli tin dieta sa manance cât mai puțin posibil, să îndure foamea. Dar, doar atunci când mâncarea vine mai puțin, organismul incepe sa stocheze nutrienți substanțe necesare, și este foarte dificil să o parte cu rezervele sale, pe care le vedem pe coapse sau abdomen. Deci, încercați pentru a pacali corpul, nu de foame. Calm, mananca la fel de mult cum doriți, cu timpul de scădere a consumului de alimente.

Katusha
Voi împărtăși experiențele lor. În seara zaparivat o cană de hrișcă - un recipient din plastic aproape complet. Dimineata mea a inceput cu apa calda cu suc de lamaie (aproximativ un sfert de lamaie stors) și o ceașcă de cafea fără zahăr - nu s-ar putea abandona, sau adormi pe drum. Pe parcursul primelor două sau trei zile, am mâncat toată hrisca, dar la 17-30, seara bea chefir. De asemenea, în după-amiaza alungare ceai verde in cantitati nelimitate. Dar, cu a treia sau a patra zi nu am putut mânca toată hrisca, și nu a vrut să. Și până la sfârșitul containerului dieta cu hrișcă m-am dus undeva, timp de două sau trei zile. Părerea mea personală este că este imposibil să adăugați ceva în meniu, pentru că, în primul rând, de mere doresc să mănânce mai mult, și, pe de altă parte, apariția unor noi senzații gustative (dacă ierburi proaspete, usturoi, fructe și așa mai departe. d.) din nou, există un apetit crescut. Fetelor, nu vă puteți imagina ce mândrie și respect am migrat la mine când am putut fi rupt, și să fie tentat să mănânce ceva, dar nu o fac. recompensa mea - o reducere semnificativă a greutății. Apropo, astăzi, a treia zi, fără dieta hrișcă, și chiar pe scara minus 1 kg.
Și totuși, ar trebui să facem cu siguranta o scurta pauza - foarte recomandat de către nutriționiști, după o mono-dieta. Dă-corpul tău de odihnă, câștiga putere și vitamine, și prin mesyatsok din nou în luptă. spun corect, lucru important în frumusețe - Sănătate.

Oles:
Nu am putut rezista: cântărită în prezent pe 7-a zi. minus total de 3 kg pentru 6 zile, de la 58 la 55 kg. Pentru unii este prea puțin pentru o astfel de perioadă. Dar fetele cât și fără ele! Fac nat de complex. exerciții. Pe termen toamna. În curând voi începe din nou. mușchii abdominali, fese, gambe bine întărit. Am înțeles că, odată ce apa este plecat. În general, în ultima lună este recomandat pentru a pierde in greutate nu este mai mare de 3-4 kg, deci nu a existat nici un pericol pentru sănătate. Da, iar pielea nu va sag. Dar suntem în căutarea pentru rezultatul: mai mult pe termen scurt, cu atât mai bine. Nu. Organismul nu poate fi păcălit. Este mai bine să reducă încet greutatea, dar sigur. Sunteți de acord? Doar că am avut deja o experiență amară: 2 săptămâni a scăzut 8 kg pe o dietă săracă în calorii, iar după 2 luni de întoarcere în greutate din abundență. Deci, în această săptămână, chefir dieta hrișcă va fi considerat șterse. Dispus, ulterior, aplicați-l ca zile de repaus alimentar. Astăzi este ultima dieta 7 zile. A fost destul de suportabil, nu foame. Hrișcă întreg până la sfârșitul anului nu a mâncat. Dar permiteti-o zi măr. Iaurtul nu se spală în jos, strict prin 0,5-1 ora. Acolo, în dimineața nu doresc, dar nu prea avem de a metabolism (Metabolism) trezesc. Am de gând să merg pe mese despicate mâine: 5-6 mese prin 2,5-3ch. Există un pic, bea un pic mai mult, iar după 6-7 pm, nu, nu! Mult noroc și răbdare! Noi mâncăm pentru a trăi, nu vii să mănânce!



Este posibil să se adauge la dieta dieta hrișcă legume, cum să se schimbe de la acest rezultat? Toate în mod individual, dar aici sunt exemple de pierdere în greutate de succes și delicioase și recenzii despre dieta hrișcă.

Review-uri de dieta hrișcă
Dieta Hrișcă pentru pierderea în greutate: comentarii și rezultate

Juliana:
Fata, stând în a treia zi de hrisca. Dar hrișcă nu este gol (morcovi + ceapa si se prajeste un pic aduce la pregătire cu puțină apă sub capac + prune - foarte gustoase). În seara aceleiași hrișcă + iaurt. Nu te, rezultatul -2,0 kg tortura.
Și totuși, cu utritsa este treaz, să facă sistemul alimentar: Vodička, Vodička, Vodička, chiar sticla.

irena:
Acum am 7 zile. Cu toate acestea, încălcările - salata verde si eu castraveți Am mânca hrisca, și în dimineața - brânză de vaci grăsime. Mi-a luat 2,5 kg. Dar se pare mai bine ca timp petrecut în zonele cu probleme.



Elenka:
Bună, fetelor !!! Și acum am de-a treia zi. Am păstra excelent !!!
In aceasta dieta, fără îndoială, deoarece rezultatele observate la prietena lui. A supraviețuit 14 zile, a fost greu, dar acum pare uimitor. rece subțire, iar pielea a fost curată.
Apropo, câteva sfaturi.
Dieta poate mânca unele fructe. Și, având în vedere faptul că acum sezonul de căpșuni și cireșe, vă puteți permite să facă un pic de distracție pentru a lăsa.
De asemenea, bun pentru a bea ceai, mai ales verde, deoarece acestea elimina toxinele din organism. Dar fără zahăr!

Pentru oricine care încă își stabilește sarcina cât mai repede posibil pentru a pierde in greutate, un avertisment de la Ann:

Am stat timp de cinci zile. pentru că mânca hrișcă fără iaurt, și nu a alunecat în mine, în acea zi a mâncat două linguri de hrișcă, în toate, și atunci când nu mănâncă. Și nimic nu atât de vesel, scădere în greutate. Dar apoi a scăzut brusc hemoglobinei, și aproape am leșinat. Trei zile încercând să iasă din această stare, nu este încă posibilă. Aș dori să avertizez oameni ca mine, care nu epuizeaza organismul. În această stare, așa cum este acum, și deja pe cântarul nu le pasă (((

Prevenirea constipație pe o dieta hrișcă. Efectul de curățare al dietei hrisca este complet pierdut, daca in timpul dietei având în constipație.

  • Asigurați-vă că pentru a bea o zi un litru și jumătate de apă (verde sau ceai de plante). Dar cel mai bine este să bea apă potabilă îmbuteliată.
  • În dimineața, imediat după trezire pentru a bea un pahar de apă caldă poate fi adăugat suc de lămâie.
  • Acesta poate fi alge marine utile, puteți cumpăra într-o farmacie într-o formă uscată, și se adaugă la greacă.
  • 2-3 lingurițe de semințe de in umple un pahar de apă rece, timp de 2-3 ore, amestecand frecvent, apoi, fără a strecurat, bea înainte de culcare.
  • Greci trebuie să mănânce la fel de mult ca vrei, nu te limita, asigurați-vă că pentru a mesteca bine.

un alt Revizuirea dieta hrișcă pentru pierderea în greutate:

Din experiența personală pot spune că ziua începe cu o ceașcă de apă caldă cu suc de lamaie (aproximativ un sfert de lamaie stoarse), iar corpul a lucrat ca un ceas :)

Și chiar sfaturi de la site-ul cititori cu privire la nutritie dupa dieta hrișcă:

De Julia:
Bună ziua tuturor! În timpul primei săptămâni a dat startul !! 5 kg Dar apoi a venit momentul „cotitura“, atunci când lupta este pentru fiecare 100g! Am identificat reguli de bază care aderă la:
1. Nu manca timp de noapte, după 18 ore! M-am permite, la ceai de noapte cu lapte, fără zahăr sau kefirchik.
2. Nu mânca prea mult! De fapt, pot exista mai multe lucruri, dar principalul lucru nu este amestecat și nu de lire sterline! De exemplu, uneori vreau ceva dulce - Nu te nega - mânca o bucată mică de ciocolată neagră!
3. Pentru a monitoriza îndeaproape greutatea unul și același timp (am cântărește în dimineața înainte de a mânca).
4. Nu conduce la foame acuta - apoi stai jos pentru a mânca - nu se va opri!

Consiliul este, de asemenea, dreptul de a identifica o listă de alimente „permise“. De exemplu: sfecla, varza, legume, salatiki- greacă compoturi / aburit cursuri / fierte doua (fara garnituri) - hrișcă, orez - neogranichenno- fructe ovoschi- pâine cereale (fără fanatism). Și pentru a determina „interzise“ alimente: maioneza, dulciuri, faina, prajite, cartofi (deși puțin poate fi în uniformă). Și eu iau vitamine: lucrul cel mai important in frumusete - sanatate. Mult noroc tuturor celor din clasa nu este ușor!

Nina:

Prin Julia a scris totul corect, singurul lucru pe care vreau să adăugați întotdeauna trebuie să bea apă plată. Am nevoie de 2 litri, dar nu primesc de obicei 1.5. Dacă am să adere la - greutatea merge bine, am verificat eu. Și în acea noapte, după 18-00 au mai puțin de dorit, este de dorit să aibă 17-00 la 18-00, în seara, apoi mai ușor - nu sunt foarte de dorit.

Împărtășiți rezultatele dietei sale, lăsați recenzii de terci de hrișcă, Ți-ai pierdut in greutate hrisca dieta, citiți recenziile altora. Apropo, pe internet, puteți găsi multe fotografie "la" și "după" dieta hrișcă. pierdere în greutate de succes!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Sos de soia în dietaSos de soia în dieta
Dieta pe hrișcă și chefirDieta pe hrișcă și chefir
Dieta 10: recenzii, meniuriDieta 10: recenzii, meniuri
Dieta Hrișcă timp de 7 zileDieta Hrișcă timp de 7 zile
„Șase petale“ slăbire„Șase petale“ slăbire
Kefirul si hrisca dieta: a scăpa de 10 kg timp de 2 săptămâniKefirul si hrisca dieta: a scăpa de 10 kg timp de 2 săptămâni
Mono-dieta timp de 7 zileMono-dieta timp de 7 zile
Curățirea hrișcă corp cu iaurtCurățirea hrișcă corp cu iaurt
Dieta Hrișcă. Fundamentele și soiurileDieta Hrișcă. Fundamentele și soiurile
Ce dieta pentru a alege pentru pierderea in greutate?Ce dieta pentru a alege pentru pierderea in greutate?
» » Review-uri de dieta hrișcă

© 2011—2021 rum.herinhap.ru