rum.herinhap.ru

Fetele, nu-ți fie frică să fie ca agresori!

Am cumparat recent un CD cu un video pe de fitness. Inscripțiile de pe copertă, fotografii ispititoare zvelte fete li sa promis o experiență productivă și mai plăcută. Dar, de îndată ce am văzut doamna de conducere de formare, m-am îmbolnăvit să se angajeze în aceste exerciții. Nu a fost ca o femeie, iar pe cabrare! Și, zâmbind dulce, acest monstru mi-a spus că în urma acestui program, oricine poate deveni ca ei.

O perspectivă tentant, nu spune nimic. Și știu că multe femei care sunt dispuși să se angajeze în mod serios cu corpul său, care sunt obișnuiți cu stresul fizic constant, se tem că încetează să mai fie la fel ca femeile, și vor fi acoperite cu definiția excesivă musculare. Apropo, chiar presa nu prea cubulete decorat cu o femeie ... Dar aceasta este opinia mea personală.



Deci, cum nu te duci acea linie și cum să se angajeze în sala de fitness, pentru a fi tonifiat și subțire, dar nu și corp umflat? Am decis să se uite în această problemă și a stabilit cu întrebarea în clubul de fitness. Instructor, dulce și fată nu a sifonat mi-a explicat că temerile mele sunt nefondate, și pentru a obține super-muschii au nevoie de ajutor pentru o lungă perioadă de timp pentru a se angaja în mod sistematic în puterea de formare, bea aditivi speciali și se hrănesc cu un regim strict definit.



Potolit, m-am dus acasă și a început să navigheze pe Internet. Am fost în măsură să dau seama ce de formare nu crește cantitatea de Pilates legate de mușchi, Callanetics, yoga de fitness - domeniile mele preferate de fitness! De asemenea, experții spun că este încă nevoie de formare în greutate, dar cu moderatie. Se pare ca exercitiile aerobice arde de grăsime numai în timpul exercițiului, și putere - și după aceea, în timpul sărbătorilor. Adică, face cele două tipuri de sarcină poate fi piardă în greutate repede. Un set de masei musculare depinde de numărul de seturi și exerciții. Pentru a îndepărta excesul de necesitatea de a repeta exercițiul în câteva seturi de 15-20 de ori, și construirea musculare se întâmplă în ultimul timp, care sunt date de efort maxim, astfel încât este important să nu cantitatea, ci calitatea și valoarea ponderilor. De fapt, am ajuns la concluzia că, fără tenacitatea incredibilă a unui ghid special, programe de antrenament de zi cu zi obositoare și un bătăuși diete speciale devin imposibile.

În diverse forumuri, am descoperit că fanii și adversarii pompată femei se referă aproximativ 30/70, atunci există cunoscători de astfel de „frumusețe“ este încă acolo. Dar, majoritatea bărbați și femei preferă încă forma feminină, netede, rotunjite. Văzând că devin batausi, în ciuda tuturor promisiunilor de antrenorul meu de fitness virtuale nu mă amenință, am entuziasm stabilit cu privire la exerciții. Și ceea ce vrei!

Vă recomandăm:
Vrei să cumpere echipamente de fitness? În ActivSport.ru magazin online este o gama larga de echipamente cardiovasculare (inclusiv biciclete), echipamente pentru puterea de formare, tabere sportive pentru copii și alte echipamente sportive.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
5 Idei pentru o vacanta de fitness5 Idei pentru o vacanta de fitness
Acasă de fitness în imagini pentru începătoriAcasă de fitness în imagini pentru începători
Fitness: Cum să te motiveze?Fitness: Cum să te motiveze?
Fitness la începutul sarciniiFitness la începutul sarcinii
Atingeți de dans sau de la robinet de dans pentru pierderea în greutateAtingeți de dans sau de la robinet de dans pentru pierderea în greutate
Girotonik în loc PilatesGirotonik în loc Pilates
Fitness - în cazul în care pentru a începe?Fitness - în cazul în care pentru a începe?
„De ce nu am pierde in greutate“, sau cum să nu se angajeze în sala de fitness„De ce nu am pierde in greutate“, sau cum să nu se angajeze în sala de fitness
Atitudinea pozitivă față de fitnessAtitudinea pozitivă față de fitness
Sport: cum să nu renunțe și să piardă în greutate?Sport: cum să nu renunțe și să piardă în greutate?
» » Fetele, nu-ți fie frică să fie ca agresori!

© 2011—2021 rum.herinhap.ru