rum.herinhap.ru

Retete dieta Maggi

Retete dieta MaggiDacă nu sunteți sigur ce să gătească pe o dieta, noi vă oferim câteva rețete delicioase și sănătoase dieta Maggi cititorii site-ului propus în recenzii (în detaliu despre meniul dieta, contraindicatii, sfaturi cu privire la dieta, a se vedea articolul: dieta de ou timp de 4 săptămâni

).

Dieta Maggi, meniuri și recenzii

Fetele de multe ori scrie, ce feluri de mâncare pentru a găti meniul Maggi dieta este foarte util pentru incepatori.
retete mele pentru dieta Maggi. Această după-amiază a fost brânză, roșii, pâine prăjită frecată cu usturoi branza Adygei amestecat cu ierburi, rosii umplute, pâine prăjită pic din toate acestea a fost un miros pe care a trebuit să împartă cu mama mea))).
Pentru cină, chiftele din carne de vita cu ceapa.
Mâine la prânz fructe - ca aici a scris mai devreme - coace mere cu scorțișoară, foarte mult. Iar seara am de gând să fac ceva de genul varza umplute cu carne de vită, dar frunză de salată, într-un cazan dublu.

Despre pui ...

cram pui foarte gustos în mere acide, bine, de sare desigur și folie. Coaceți. Se răcește fără deschidere. Și apoi a doua zi se pare, toate acestea jeleu suculent și delicioase mere această aromă și savoare randamentul cărnii, wobbled. Merele înșiși nu au încercat vreodată arunce.

Astăzi am făcut un pui pentru masa de prânz într-un manșon cu legume (dovlecei, roșii, ardei gras, morcov, usturoi - doar un pic), sare și piper. Toate pe o frunză de salată pe o farfurie dispuse, frumusete a ieșit. plăcerea estetică a primit, și chiar papilele gustative răsfățat

Eu de fapt am făcut Shaorma: în frunze de salata bucăți de sani si rosii cu castraveti înfășurată, delicios))))

Și un sfat:

Am decis să înlocuiască carnea de pui .. acolo .. aceeași proteină dar numai după ce am consultat cu antrenorul ... Este un expert cu experienta .. despre testicular toate pui znaet..i, spune chiar mai bine ...

pește

Kebab pe păstrăv frigarui
Se înmoaie un shpazhek câteva - depinde de ceea ce au mult timp, dacă mai scurt cu atât mai bine. Se înmoaie frigarui astfel încât acestea să nu ardă în cuptor.
Trout friptură tăiat în fâșii lungi - lățimea de o bucată de 1-1,5 cm, sau cuburi, cum preferați. Se stropeste cu lamaie, piper un pic, eu nu sunt deloc I ca sare doriti. Dacă aveți timp, este posibil să se ridice în picioare, am imediat înșirate pe frigarui.
Ia-o tigaie mică, se toarnă puțină apă în grăsime și sucuri, care picura din pește nu se va arde, iar mirosul va fi oh-eyeyyy))
Pune frigaruile pe o foaie de copt cu pește, astfel încât acestea atârna deasupra apei, așezați grătarul pe partea de sus a peștelui erau pe apă și nu în apă. În cuptorul preîncălzit la 200 de grade timp de 12-15 minute, și toate.
Efectuat. Delicious. foarte
Și nu este gras, foarte ușor, desigur, dacă vă place „pozagoreley“, probabil poate fi mai lung, dar aici, cum ar fi după 15 minute, este ceva.



Și aici este dieta mea Maggi, al cărui meniu este chiar mai ușor - să ia ceva de genul merlan sau merluciu - se fierbe timp de aproximativ 15 minute cu sare și frunze de dafin - se obține de pește super-.

Saira Am piure de conserve, fără ulei, plus o mulțime de patrunjel si ceapa verde si sucul ramas de la saury doar super-în prikusku cu portocaliu!

Și totuși ton retseptik, poate cineva va dori - roșii, castraveți, salată verde, pătrunjel tăiat în salată și se adaugă ton, sare și piper după gust. Poftă bună!

Puteți încerca, de asemenea, acest mod de a dieta - meniu „dieta ou Maggi“ în imaginile pot fi găsite pe internet.

Fetele, spune-ne cum ai găti carnea?

chiftele din carne prăji cu ceapa si ierburi și curry, puteți fi în cuptor în folie.



Carnea Eu așa - iau carne de vită, 200 grame, plus 1,5 ceapa si apa. Carcass pe un foc lent, apoi sare, 2 comprimate oțet saharozamenyuchki și un pic .Atunci am mânca doar carne astfel încât atunci când cu salata verde, se prabuseste la salata. Pentru gustul meu nu este rău.

Gatesc chiftelutele: carne de vită + carne de porc (uneori doar un singur lucru) într-o mașină de tocat carne, la ceapa, apoi am sare, piper negru și se adaugă doar o mulțime de schiori bile de făcut, apoi în congelator. atunci când aveți nevoie pentru a găti după cum este necesar, și rapid, și foarte gustoase, uneori, în carcasă.
Astăzi, pentru masa de prânz carne de porc tocată gras + o mulțime de ceapa fin tocat + boia + sare + piper + picăturii drept usturoi si coaja de a doua pentru cârnați Maggi în cuptor, apoi se presară verdeață și pozhuyu frunză de salată.

Astăzi carne din nou: nu farshik tigaie, împreună cu ceapa mare tocata fin + sare + piper negru + usturoi + boia și se prăjește un pic, apoi o mulțime de o mulțime de pătrunjel, mărar + + ceapa verde!

Am observat atunci când am mânca o mulțime de verdeață (fasciculul în ziua), apoi cu probleme de toaletă, la toate acolo este acum chiar și verde cu ouă și portocale

Ce mănânci atunci când ai o zi de legume?

Am luat Bonduelle fasole cutii de rinichi, mazare, etc .. Acestea sunt, în suc propriu cu ceapa si condimente. Drept turnat într-o cratiță și se încălzește la o transformare lentă a tuturor mizeria asta. După primele două săptămâni, este atât de gustos)))

fasole albă utilizate. Ingrediente: fasole verde, apa. sare, zahăr. Am spălat care ar îndepărta excesul de zahăr, adăugând ceapa tocate fin, usturoi, piper pudră și sare înainte de conversie la foc lent la terci. Delicious, mi-a plăcut. Și mai târziu, nu voi deranja și doar întregul conținut al borcan și se toarnă în oala cu același set de arc și t. D. Trebuie să spun rezultatul greutății la stânga.

Am mâncat conopidă - normul, îmi place)) Și într-un fel stins fasole cu morkovochki plus, usturoi, mărar - gustos, dar apoi puchilo stomac toată ziua, așa cred. Dovlecel stins.

I sfecla gatiti, cumpara amestecuri de legume congelate și carcasă cu puțină apă și perchikom- neagră, obținut ca cotlet.

vinaigrette Reuniți face fără cartofi, fasole a pus un pic mai mult, și, în consecință, nici unt, și tocană pentru masa de prânz toate legumele în cuburi și în manșonul sau în tigaie, și pentru cină, care rămân.

Sunt fasole cu verdeață + tomate peste un blender ratat + 1 cățel de usturoi = yummy avansat.

Cred că telina mâine similaritate piureul mazăre congelată + + face ceapa + iarbă orice + Greens - pentru masa de prânz acest lucru.

Partajați dieta rețete și trimite fotografii pentru a putea vedea în mod clar gătit de la recenzii un meniu de dieta maggi- și scăderea în greutate, pe dieta de ou poate citi, de asemenea aici și aici.:)

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cele cinci zile dieta mediteraneanăCele cinci zile dieta mediteraneană
Piept de pui umplut cu brânză fetaPiept de pui umplut cu brânză feta
Vinete Gatiti „în grabă“Vinete Gatiti „în grabă“
Fasole cu carne de pui și roșiiFasole cu carne de pui și roșii
Ou și brânză de vaci dieta MaggiOu și brânză de vaci dieta Maggi
Caserola de legume cu branzaCaserola de legume cu branza
Dieta ou de cele mai multe Margaret Thatcher - un Maggia!Dieta ou de cele mai multe Margaret Thatcher - un Maggia!
Ce dieta pentru a alege pentru pierderea in greutate?Ce dieta pentru a alege pentru pierderea in greutate?
Dieta „Maggie“Dieta „Maggie“
Dieta Maggi: cum să scape de 10 kg în ultima lună?Dieta Maggi: cum să scape de 10 kg în ultima lună?
» » Retete dieta Maggi

© 2011—2021 rum.herinhap.ru