rum.herinhap.ru

Maggi dieta, comentarii slăbire

Dieta Maggi, comentariiDieta Maggie - aceasta dieta populara de 4 săptămâni. Cunoscut 2 opțiuni: ouă și brânză, ambele sunt la fel de eficiente, ce să aleagă pentru pierderea in greutate - aceasta depinde de preferințele individuale.

    Pentru mai multe informații despre meniu dietetic și conformitatea acestuia cu normele descrise în articol dieta Maggi.

Pe aceasta pagina puteti vedea recenzii de dieta si pierderea in greutate, unele rezultate pe ea.
Mai jos puteti citi recenzii noi de dieta Maggie și partaja rezultatele, pune o întrebare.

Unele dintre rezultatele și feedback-ul cu privire la dieta de ou Maggi

În lista de diete, care este încă numit în mod diferit - diete ABC, dieta Maggi ia o poziție de lider.

Maggi dieta, comentarii slăbire
Dieta Maggi: comentarii pierdut in greutate, înainte și după fotografii

Dieta Maggie - o variantă a dietei de ou și, prin urmare, mai cunoscut Maggi opțiunea de ou, și comentarii care sunt prezentate mai jos.

Rimma 1ned.6d
Bună ziua tuturor! Fata mă simt atât de rău, m-am trezit noaptea trecută de foame, doresc un pahar de apă și m-am simțit rău, amețit și a pierdut cunoștința de mai multe ori a solicitat o ambulanță, iar acum se află de asemenea, slăbiciunea corpului, altcineva a avut? Cu Maggie rupe curs.



Tasha36 (4nd 1 zi)
Rimma, Buna ziua. Ai mâncat mese normale sau mici? Apa destul de curat pentru a bea? Mulți oameni neglijează acest lucru, iar la proteine ​​intestine dieta au nevoie de apă curată pentru a lucra și de a elimina toxinele. Însăși dificultatea de a bea ei, pur și simplu împinge în mine, dar eu mă conving că vor fi probleme cu mersul la toaletă și deshidratare. Tu Analizeaza pentru sine ce și cum, și cât de mult ai mâncat și a băut, și de a înțelege sau nu a urmat toate regulile, sau dieta de proteine ​​este contraindicată. Vă doresc cât mai repede posibil pentru a obține o mai bună și să găsiți o dietă adecvată.

După cină, nu ar trebui să vrea să mănânce - să mănânce atât un pic mai mult decât ceea ce este scris - dar ar trebui să fie îndeplinite. Am aici, de exemplu, de foarte multe ori au cina cu mult mai devreme decât 18 - poate și în 16 și 17 - ca nu doresc - dar apoi se simt bine - și numai bea ceai verde .. și puteți încerca .. astfel încât nu trebuie să se constant în condiții de repaus alimentar . Și cel mai important lucru pe care trebuie să se bucure de culoarea alimentelor, tipul și numărul de - pentru că dacă în mod constant nemulțumit decât oricând - rezultatul nu va fi pozitiv .. Mai multe fete

Cineva a întrebat despre MCC, Eu beau 3 comprimate de 3 ori pe zi, sau chiar dacă bei 2 litri de apa la toaletă nu a vizitat în mod regulat, precum și orele, plus sau minus. Mulți se plâng de dieta Maggi doar că nu am simțit încă probleme. Singurul minus imens este dificil să le înghită, dar am adaptat deja.



Astăzi, o astfel de zi fericită, noroc, a fugit dieta proteine ​​Maggi, săptămâna 4 - a fost cel mai dificil pentru mine, dar în general a mers repede. și nu am aștepta rezultatul a trăit până la așteptările mele, ce fericit. În această dimineață, am mâncat ovsyanochku jeleu cu fruktikami, aceasta este bucuria pe care o așa că a vrut !!!!!
așa Rezultate pentru 4 săptămâni:
Inițial înălțime 168, greutate 55, 3
Dupa dieta Maggi - 50,5kg. Volumele au scăzut bine acum 89-67-90 și 90-75-93 erau. În general, în cazul în care este necesar 8cm deja plecat !!!!
Prima și a doua săptămână a Maggie au fost normale, dar eu mărturisesc sincer, sunt un pic deranjat, mai ales în săptămâna 4. O dieta 3 săptămâni Maggi, în cazul în care zi de fructe, a văzut un iaurt simplu suplimentar de 1%, dar m-am simtit mult mai bine. Știu ce a continuat, încălcarea mea nu au afectat în mod negativ rezultatele. Pe parcursul lunii sub greutatea mea pierde -4.8 cred că e grozav !!!!
Va multumesc tuturor, cu sprijinul dumneavoastră, solidaritatea, du-te la site-ul, după citirea, energia de încărcare, să continue să lupte))

Maggi dieta, comentarii slăbire
Dieta Maggi, fotografii înainte și după

Buna fetelor! Greutatea mea încet, dar sigur merge în jos, astăzi pe scara văzut 55,9, acest deceniu a văzut, simt directă întinerit. Deci, chic, nu este necesar sa ma uit la burta, nu să se implice deloc, și nu scoate în afară. Celulita a evaporat, m-am dus direct la flit, și totuși ce în urmă că trei luni, am suferit toate acestea cu o greutate de 63,5. Încă nu pot să cred că am fost în stare să-și piardă în greutate, m-am gândit că fără unele măsuri drastice pentru a obține un astfel de rezultat nu este pur și simplu posibil, și așa cum sa dovedit, cel mai important, o dorință puternică. De asemenea, îmbunătăți sănătatea dumneavoastră. Toată puterea, o poti face !!!

Bună dimineața, fetelor!
Așa că am terminat dieta mea Maggi, 4 săptămâni a trecut repede, dar ce rezultat!
Lansat de la 84,4 (171 creștere) după -7.900 !!! Eeehhh, pur și simplu nu au avut de până la 8 kg ...)))
Rezultatul este destul de rar tulburări permise (uneori cafea cu lapte, fără zahăr, au fost de câteva ori la ficat ...))) mancat foarte des tot ce era necesar.
Dar mi-e mai bine, am răsfățați-vă în continuare în „calea“, dar nu se rupe complet)))

A se vedea, de asemenea: rezultatele de a pierde in greutate pe o dieta de ou

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Vinete Gatiti „în grabă“Vinete Gatiti „în grabă“
Dieta de la Dr. Kim Protasov - descriere dieta, meniuri si rezultateDieta de la Dr. Kim Protasov - descriere dieta, meniuri si rezultate
Fasole cu carne de pui și roșiiFasole cu carne de pui și roșii
Ou și brânză de vaci dieta MaggiOu și brânză de vaci dieta Maggi
Caserola de legume cu branzaCaserola de legume cu branza
Top 10 cele mai eficiente diete pentru pierderea rapida in greutateTop 10 cele mai eficiente diete pentru pierderea rapida in greutate
6 Petale slăbire6 Petale slăbire
Dieta ou de cele mai multe Margaret Thatcher - un Maggia!Dieta ou de cele mai multe Margaret Thatcher - un Maggia!
Ce dieta pentru a alege pentru pierderea in greutate?Ce dieta pentru a alege pentru pierderea in greutate?
Dieta „Maggie“Dieta „Maggie“
» » Maggi dieta, comentarii slăbire

© 2011—2021 rum.herinhap.ru