rum.herinhap.ru

Dieta Rezultatele hrișcă

Chefir dieta hrișcăDieta Hrișcă (precum și varietatea de chefir, hrisca dieta) a fost mult timp popular printre cei care tin dieta, din cauza rezultatelor, și chiar și acest regim alimentar simplu: mananca hrișcă și să crească subțire, dar întrebările privind punerea sa în aplicare sunt multe.

Pe aceasta pagina sunt unele dintre comentarii și rezultatele dietei asupra dietei hrișcă, lăsate de vizitatorii site-ului nostru. Poate veți găsi printre ei răspunsuri la întrebările lor.

Trebuie remarcat faptul că rezultatele dietei asupra dietei hrișcă are atât pozitive, cât și negative, de la cei care sunt în imposibilitatea de a pierde in greutate sau care au probleme de sănătate.
O persoană sănătoasă va dura 7-14 zile dieta în mod normal, hrișcă.

    Dacă ai probleme cu vasele de sânge, tendința de a anemiei, tensiune arterială scăzută sau alte probleme de sănătate trebuie să consulte un medic.

Asigurați-vă că pentru a bea vitamine, este mai bine dacă acesta este un complex de vitamine si minerale.
Asigurați-vă că pentru a mânca hrisca suficient pentru a nu foame chinuit. În caz contrar, nu este o dieta, dar foame, cu toate neajunsurile sale.

Înțelepciunea convențională este faptul că dieta hrișcă nu este ca proprietarii de 3 tipuri de sânge, dar sunt cei care au 3 de grup și a pierdut pe aceasta dieta.



Există 2 meniu hrisca dieta:

  • hrișcă, dieta chefir implica consumul de hrișcă și non-grăsime iaurt,
  • A doua opțiune - doar mânca hrișcă (hrișcă aburit).

Sfaturi de la Dieta ABC: Nu sta numai pe unul dintre terci de hrișcă mai mult de 7 zile, a doua săptămână a dietei să fie sigur de a adăuga proteine: iaurt, branza de vaci sau ou. În caz contrar, veți pierde în greutate doar din cauza tesutului muscular, iar apoi va câștiga la fel de mult kg, dar de grăsime, în timp ce în volum vei pierde mult!

Mai mult de 2 săptămâni la sit monodiet este lipsită de sens: organismul se utilizează și greutatea încetează să plece (mai mult: efect de platou).






Cum se poate diversifica dieta meniu hrișcă

Următoarele sunt extrase din comentarii cu privire la chefir pierdut in greutate, dieta hrisca.

  1. Buna fetelor doresc tuturor să recomande, care stă pe hrisca ... Bea frunze de ceai verde cu lamaie si ghimbir ... Radacina de ghimbir pot fi cumpărate de pe piață sau într-un stand de legume, eu doar l-am tăiat în ceai în bucăți mici ... Senzația de foame este foarte bine suprimată și ceai ghimbir promoveaza pierderea in greutate.
  2. Pentru a depăși depresia, mananca fructe uscate (ajută foarte mult).
  3. Dimineața, am mânca 4 prune uscate cu iarbă Gull (la intestine de lucru bine și capul nu doare de la lipsa de glucoză) și toată ziua hrișcă + ceaiuri de plante. Și ÎNTOTDEAUNA Complex de multivitamine.
  4. La noapte, după o zi de dieta hrisca este mai bine să bea un pahar de iaurt degresat. Am bulion șolduri, fără miere și iaurt muffles foame. O zi de a mânca 5-6 suhofruktin.
  5. De obicei, de două săptămâni un sprint pentru a rezista normale, chiar în mijlocul de a face o pauză sau două zile de mere chefir. Bea aditivi speciali - vitamine Vitrum frumusete, cum ar fi super-pentru păr și unghii, etc. și o altă băutură „Essliver forte“ la ficat elimină toxinele din organism + mai bine la iod.
  6. După ziua a 4 când hrișcă cald preferat încetat să mai fie astfel, am început să-l terminat, umflate, înainte de utilizare, un pic pe friptura skvorodochke uscat bine, era drept gusturi diferite, uneori crocante! acum am mâncat în distracție !!!
  7. Și dimineața, o jumătate de oră înainte de masă, imediat după ridicarea în picioare bea un pahar de apă caldă cu o lingura de miere, astfel încât creierul a lucrat, iar capul mic nu se învârte.
  8. Corpul are nevoie de hrană în formă lichidă, astfel încât hrișcă nu este bolnav de două săptămâni, încercați să mănânce la prânz poltarelki supa de legume, dar fara cartofi (morcovi, ceapă și varză).
  9. Infometati pe timp de noapte - nu te chinui și să bea aceeași apă, iaurt diluat pe timp de noapte, nimic rău nu se va întâmpla, dar organismul spune doar vă mulțumesc!
  10. în primele două zile de dureri de cap teribil (lipsa de glucoză și glucide) și, în principiu, la toaleta cu aceasta dieta este foarte greu de mers pe jos. Plus slăbiciune și unele confuzii. Este mai bine pentru a adăuga 200 de grame de cireșe, plus ceva laxativ. Și restul de super-dieta! Mult noroc! Supraviețui primele 3 zile, și totul merge strună!

Cum de a iesi din dieta hrișcă

Consiliul pentru ieșirea din dieta de la dietchits cu experiență :)

Pentru a menține rezultatele pierdere în greutate, aveți nevoie de trei zile pentru a mânca tot, dar de calorii pe 600, și apoi câteva săptămâni 1200-1500kkal și greutatea nu se va întoarce.

Recomanda ABC dieta: cum sa iesi din dieta hrișcă, astfel încât să nu câștige în greutate înapoi.

Istoria de pierdere în greutate de succes prin Caramele

Bună ziua tuturor! Un an în urmă, la înălțimea de 170 cântărește 95 kg, acum greutatea mea 61. Trebuie să spun că am început cu dieta hrișcă, ea mi-a dat un impuls puternic. Acum îmi pot permite totul în același timp, știu că de 2 ori pe săptămână am mânca doar hrisca.
În primul rând, cred cu tărie două săptămâni de hrișcă dieta stricta, a decolat de 8 kg. Apoi, ea a început să asculte corpul tău și să mănânce atunci când senzație de foame. Încercarea de a nu manca prea mult, mânca ușor de saturație în stomac. Dacă doriți într-adevăr ceva dulce sau alimente care conțin amidon încercați să-l mănânce la 12. Nu manca dupa 6, cu excepția faptului că iaurt sau un mar. Și numai produse compatibile consumate pe tot parcursul zilei. Pentru a fi sincer a fost incredibil de dificil de a reconstrui, dar m-am obișnuit nimic nu neagă. Dar de fiecare dată când am văzut reflexia în oglindă pentru a realiza că nu totul este în zadar.
Am continuat să stea în Duma, dar numai atunci când a simțit că aș putea rezista hrisca. Desigur, eu o iubesc, dar nu și în această măsură))) Am dovedit timp de 2 săptămâni în 3 luni.
Acum, un an mai târziu, relația mea la produsele alimentare sa schimbat, iar dacă mă permit ceva mai mult (de obicei pentru vacanțe), apoi unul (și, uneori, de două zile pe săptămână), pentru a aranja DG.

Împărtășiți impresii ale dietei și rezultatele, pentru a pierde în greutate în compania mai ușor :)

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Dieta hrișcăDieta hrișcă
Sos de soia în dietaSos de soia în dieta
Dieta pe hrișcă și chefirDieta pe hrișcă și chefir
Dieta 10: recenzii, meniuriDieta 10: recenzii, meniuri
Dieta rodieDieta rodie
Dieta Hrișcă timp de 7 zileDieta Hrișcă timp de 7 zile
Pierdere în greutate efectivă pe hrișcă și chefir dietePierdere în greutate efectivă pe hrișcă și chefir diete
Kefirul si hrisca dieta: a scăpa de 10 kg timp de 2 săptămâniKefirul si hrisca dieta: a scăpa de 10 kg timp de 2 săptămâni
Curățirea hrișcă corp cu iaurtCurățirea hrișcă corp cu iaurt
Dieta Hrișcă. Fundamentele și soiurileDieta Hrișcă. Fundamentele și soiurile
» » Dieta Rezultatele hrișcă

© 2011—2021 rum.herinhap.ru