rum.herinhap.ru

Dieta Hrișcă cu chefir

dieta hrișcăDieta Hrișcă este cel mai popular printre cei care tin dieta, si desi aceasta dieta simpla: mananca hrișcă și să crească subțire, dar întrebările privind punerea sa în aplicare sunt multe.

Pe aceasta pagina sunt unele comentarii ca dieta hrișcă tolerat cu chefir și fără ea, rezultate pierdere în greutate, lăsate de vizitatorii site-ului nostru. Poate veți găsi printre ei răspunsuri la întrebările lor.

Ce poate fi adăugat la meniul de dieta hrișcă

ZINA
Eu stau pe hrisca dieta patra zi! Primele două zile au fost doar hrișcă și ceai verde. Ieri a existat un gust acru în gură și respirația urât mirositoare, dar înainte de o astfel nu a fost niciodată. Așa cum este acum pentru a scăpa de aceste sentimente - Nu știu, poate că cineva va spune.

Natalia
Dragă Zina. Răspunsul la întrebarea dumneavoastră: arderea carbohidratilor disting odorizante - cetone, care dau o anumită respirație aroma.
Eu stau în mod constant pe diete, și așa se confruntă cu acest problemkoy (respiratie), care ma speriat un pic))) Nu-ți face griji, va trece, dar nu imediat, pentru că curățirea corpului - un proces de lungă durată!

Tatashev
Salutări! Astăzi, ies din dieta hrișcă - sat 12 zile. Rezultatul din sumele cheltuite pentru greutate un pic. Am stat pentru a doua oară - înainte de o lună în urmă. Din beneficiile: mai subtire toate. Șoldurile, picioare, umeri - N-am știut mama mea și a spus că similar cu pielea hering în stare perfectă - lăsând tot felul de cosuri si umflaturi.
Printre cele câteva dezavantaje: primele două zile de dureri de cap teribil (lipsa de glucoză și glucide) și, în principiu, la toaleta cu aceasta dieta este foarte greu de mers pe jos. Plus slăbiciune și unele confuzii. Este mai bine pentru a adăuga 200 de grame de cireșe, plus ceva laxativ. Și restul de super-dieta! Mult noroc! Supraviețui primele 3 zile, și totul merge strună!

Lena
În primele zile ale cazului și slăbiciune și letargie, și greață și, probabil, cineva ca - depresie, agresivitate, etc. Fiți răbdători, nu dau în. Cumpărați și bea vitamine. Dacă este absolut nu atât de bine, apoi se adaugă ceva (ou, castravete, mere). Eu, de asemenea, așa că pentru prima dată a fost aceasta dieta. Și acum a doua zi se termină - normalek, am alerga ca un cal și chiar nu doresc să mănânce, deși sete la nesfârșit (apă de băut).

Chundra
Pentru varietate - mânca bețișoarele hrisca. Cei care nu pot pentru dieta - invata. Betisoarele Prinderea un vârf de cuțit mic și trage pe dreapta, până la următoarea -Primul fost mestecate bine. senzație de plenitudine vine repede, iar procesul de a manca devine o distracție hrișcă gol

Rezultate Pierdere în greutate și în afara dietei hrișcă

Vlad
Despre dieta hrișcă cu chefir învățat din întâmplare, numai după ce a devenit rapid mai scumpe. Am decis să încerc. Efectul este uimitor. Ea se simte minunat. Presiunea a fost 13080 ca un tânăr. Și am deja 62 și o greutate de 110 kg. Și nici unul dintre medicii nu au putut spune un astfel de medicament minune ca hrisca. Într-adevăr: salvarea de înec - lucrarea mâinilor de înec.



Natalie
Bună ziua tuturor !!! M-am așezat pe dieta hrisca 14 zile, a scăzut de 7 kg, la început a fost greu, și hrișcă nu au alunecat în sus ... se adaugă la dieta de castraveți, roșii, mere, acum se lipesc, nu mâncați după ora 7 ... dulce a devenit mult mai puțin deja și nu doresc să , și, de fapt, a fost un dinte dulce teribil, aranja zile de repaus alimentar pe săptămână, doar kefirchik. Volumele au scăzut, ceea ce este foarte frumos.

Olya
Hrișcă dieta cu kefir este un foarte util și eficient. Am încercat câțiva ani în urmă. A durat 5 zile pe ea. Primele 2 zile - numai hrișca și apă, ziua 3 - hrișcă cu iaurt, ziua a 4 - hrisca, suc de roșii, 5-a zi - hrișcă cu lapte și zahăr)) Rezultat minus 3 kg. Am la fel de mult și a trebuit să fie resetat. Rezultatul a durat foarte mult timp, fără restricții suplimentare cu privire la produsele alimentare.

Lena
Am fost așezat pe aceasta dieta timp de 6 zile, a pierdut 4 kg. Dar atunci, festivalul este altceva, greutatea a revenit. Am tras concluzia că trebuie să urmeze o dieta! încercați să nu mănânce după 18 ore și o zi pentru a descărca o saptamana !!! și nu mănâncă tot.

Natalie
Sunt mai mult de o lună în urmă a fost așezat pe aceasta dieta timp de o săptămână, a decolat de 6 kg. Maine vreau să încerc să stau încă o săptămână. Ultima mâncat hrișcă 5, etajul al șaselea. Dar chefir poate bea înainte de a merge la culcare sau să mănânce un măr.
lire Dropped nu sa mai întors, în ciuda faptului că am câteva săptămâni, totul. Săptămâna trecută am fost așezat pe dieta hrișcă cu chefir, și apoi o săptămână iese din ea, și anume, a continuat să bea ceai numai cu miere, pâine mâncat doar 1 bucată mică, primele zile în tot ceea ce au aruncat telina. De fapt, mi-am scos pe o dieta de 5, iar ultimul kilogram mi-am scos, atunci când pleca. Si cel mai important, nu mănâncă după 6, doar iaurt.

Catherine
Salutări! Astăzi, a 6-a zi a dietei. Primele 2 zile au aruncat un kilogram. Acum, 400 de grame deja, dar încă nu-i rău. Mă simt bine, dar foamea. Eu stau pe aceasta dieta pentru a doua oară. După prima dată de aproape un an, nu se obține o mai bună. În cazul în care numai un pic, dar am întotdeauna o zi o zi săptămână post. Și carnea pentru o lungă perioadă de timp nu am mancat cea mai mare parte legume, pește poate fi fiert, aburit. Dar, până la sfârșitul anului am relaxat începe să mănânce tot, nu voi spune că o mulțime adăugată.
Fetele nu stau mult timp pe o dieta, este foarte dăunător. O dată pe an, cred că norma, dar nu mai mult.



Leila
Pentru mine personal, dieta hrișcă a fost un impuls, acum a 2-a zi a greutății nu crește, pentru a se conforma cu dieta, după 18 numai iaurt. Și cel mai interesant, nu trage complet junk food, doresc de fructe și legume! Dar de hrișcă eu total nu refuza, cel puțin o dată pe zi, dar bea-l.

Irene
Fetele pot avea hrisca și fără dietă. Am mâncat hrișcă în ultima săptămână a Postului Mare, în 5 zile - 3 kg. Hrișcă fiert cu muraturi sau varză acră, în timp ce încă mănâncă mere, banane, portocale și legume fierte, senzatia de foame nu se observă.

Dieta Hrișcă, posibile probleme

Malvina
Acesta a fost de 2 săptămâni de când am terminat dieta mea, mananca un pic, dar toate killogramchiki a revenit!

Vikulya
Dieta cu siguranță bun, dar este greu pe ea, aproape leșin la fel de bine - bine!

Vita
Dieta a încercat pe sine mai mult decât o dată. Rezultatele am fost foarte multumit, timp de 7 zile pe o dieta hrisca a luat 5-6 kg !!! Cu toate acestea, alte efecte nu sunt foarte bune, am inceput sa am probleme cu rinichii. Deci fetele, fii atent !!!
Personal, opinia mea: dieta nu trebuie să dureze mai mult de 10 de zile, atunci este puțin probabil să beneficieze. Și totuși, dieta hrișcă ar trebui să se repete nu mai mult de 1p. în șase luni. Este mai bine să aranjeze zile de repaus alimentar pe hrișcă și regimul alimentar echilibrat!

Bună ziua tuturor. M-am așezat pe hrisca dieta de 3 zile (iaurt nu este băut), a pierdut 3 cm în jurul taliei și 1,5kg ... .konechno toate rece, dar 3 zile constipație (pare rău desigur, dar eu scriu așa cum este) și stomac lovit greu acum gruel și bulioane stai pentru a calma stomacul ... kg înapoi, iată cum stai pe aceasta dieta fără a afecta sănătatea?

Cele mai populare întrebare: „Nu picioare pierde în greutate pe dieta hrisca?“

Layla
Mai subțire încă, în principiu, dar în conformitate cu constituția, ceva mai mare, ceva mai puțin. Personal, pentru mine, partea foarte buna a pierdut in greutate si celulita, de altfel, pe coapse au dispărut. Vizual decente de volum a scăzut.

Lelia
Eu sincer a stat o săptămână cu privire la dieta hrisca. A fost nevoie de 4,2 kg. Adică, atunci când a fost creșterea de 168, 58,5 kg. Picioare mai subțiri și indicii ale celulitei dispărut.

Anastasia
șoldurile mele și a plecat timp de 2 luni de pierdere in greutate si diete, dieta în principal, hrișcă, plecat: 9 kg de toate, 5 cm în șolduri, 3 cm in talie, 5-6 cm în picioare, și a pieptului, respectiv

Sfaturi de la Dieta ABC: încercați dieta pentru pierderea in greutate picior și exerciții pentru picioare slăbire.

Și o altă problemă cu Review-uri de dieta hrișcă.

Împărtășiți impresiile de dieta pentru a pierde în greutate în compania mai ușor :)

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Dieta hrișcăDieta hrișcă
Sos de soia în dietaSos de soia în dieta
Dieta pe hrișcă și chefirDieta pe hrișcă și chefir
Dieta 10: recenzii, meniuriDieta 10: recenzii, meniuri
Dieta Hrișcă timp de 7 zileDieta Hrișcă timp de 7 zile
Pierdere în greutate efectivă pe hrișcă și chefir dietePierdere în greutate efectivă pe hrișcă și chefir diete
Kefirul si hrisca dieta: a scăpa de 10 kg timp de 2 săptămâniKefirul si hrisca dieta: a scăpa de 10 kg timp de 2 săptămâni
Calea mea spre o figură subțire: am pierdut 7 kgCalea mea spre o figură subțire: am pierdut 7 kg
Curățirea hrișcă corp cu iaurtCurățirea hrișcă corp cu iaurt
Dieta Hrișcă. Fundamentele și soiurileDieta Hrișcă. Fundamentele și soiurile
» » Dieta Hrișcă cu chefir

© 2011—2021 rum.herinhap.ru