rum.herinhap.ru

Istoria Natalia a pierde în greutate minus 20 kg

Am pierdut 20 kgBună ziua, numele meu este Natalia, acum am 33 de ani. Vreau să împărtășesc povestea mea de pierdere în greutate.

Căsătorit de 19 ani, subțire, tinere. Alezajul 21 Primul copil în timpul sarcinii bun „format“ aproximativ 15 kg (care urmează să fie înregistrat în 3 luni. 52 kg).

În anii următori, ponderea în creștere în sus, și am simțit volumele în creștere. Suparati, îngrijorat de faptul că ceva a încercat, a încercat uneori să rupă cercul, implicat în ciclism, sufocat supa de ceapa. În plus au existat încălcări ale metabolismului hormonal, menstruația apare mai puțin frecvent (de 3-5 ori în ultimele luni).

O greutate este în creștere, dar îmi place broasca țestoasă a fost frică și nu au știut amploarea reală. În 2009 a cumpărat o bandă de alergare, începe să fie difuzate și presa de rock intens, am avut timp pentru a rula întreaga lună. În același timp, implicat în tratamentul, am luat hormoni, soțul meu și am vrut un al doilea copil. Am aflat că gravidă, sa prăbușit totul.

Fără a repeta greșelile, am cumparat un cantar electronic bun, greutatea mea la acel moment a fost de 67,7. In timpul sarcinii urmeaza dieta si greutatea, nu mânca prea mult. Am câștigat în timpul sarcinii numai 9.5 kg, fiica alăptat la 1,8. Din prima zi ca începutul înțărcării de la piept, am decis să piardă în greutate.

06 mai 2012, greutatea mea a fost de 71,7 kg, cu 162 cm inaltime si talie 94, dimensiunea de sân 4. Până la sfârșitul anului am pierdut 20 de kilograme.

  • În fiecare dimineață, la 10-15 minute după ce banda de alergat de somn (începând cu 10 minute a crescut treptat până la 35) a redus cantitatea de porții, am început să urmeze alimente calorii (calorii nu cred, dar știu), restricționate prăjite, cereale, cartofi.
  • În fiecare zi a zguduit presa, a înveliți cu piper în folie de pe talie, de 2 ori pe saptamana Tabata exercițiu.
  • Am început să iau Garcinia BAD (a aflat că aceasta planta contribuie la descompunerea de grăsime, dar putem fi cumpărate numai sub formă de suplimente alimentare).
  • Se cântărește-te în fiecare dimineață, greutate și talie a înregistrat o dată pe săptămână.
  • Practic alcool eliminat, dulce, nu mănâncă după 6 obișnuiți cu acest regim și de nutriție Zilele 10, a început să bea ceai verde lamaie (pentru a crește metabolismul).


Pentru rezultatul pasiunii și au nevoie de o dorință puternică de a pierde in greutate, si cantar electronic bun este, de asemenea, un stimulent.

Primele rezultate nu sunt inspirate, dar o lună mai târziu am fost:

6 iunie Greutate 66,4 kg, talie 84 (minus 5.3 kg)
06 iulie 61.2 kg greutate, talie 76 (minus 5,4)
06 august 55.1 kg, talie 70 (minus 5,9) și talie -24 cm.



Garcinia tăiere intermitent 3 standard încă nu știu dacă de la simțul ei. Rata a scăzut, deși știu că, pentru o pierdere în greutate în condiții de siguranță nu se poate pierde în greutate mai mare de 5 kg. Dar eu „zudilo“, dar care a fost programată pentru 11 august reuniune a absolvenților de 15 ani și timp de 10 ani am fost sub 80 kg.

A venit peste mai devreme pe site-ul dvs., am decis să încerc dieta 6 petale, pentru prima rundă de 3,4 kg, după 2 săptămâni de dietă repetate minus 2,1 kg.

La reuniune, am fost cu o greutate de 55 kg.

Mai mult decât atât de intens, nu am fost implicat, trebuie doar să apăsați de câteva ori pe săptămână și piper împachetări, urmați dieta, dar greutatea a continuat să treacă prin cele 1,5 luni am fost de minus 50,7 este 21 kg.

Se poate concluziona, si fara dieta pentru a pierde in greutate fara torturarea tine. nutriție adecvată principal, toate pot fi găsite pe dieta ABC.

Istoricul Natalia slăbireEu scriu după sărbători, greutatea mea de 51 kg, talie 67 (-27 cm). A trecut un drum lung și că întristează a pierdut bustul meu luxuriantă și frumos, iar preotul este destul de mic, dar de grăsime în jurul taliei nu este destul de „plecat“.

Soțul meu nu-i plăcea faptul că am pierdut în greutate, văd dragostea în corp, și este deja foarte supărat și nu vrea să se obișnuiască cu noua mea figura. Uita-te la greutatea ta la fel de atent se cântărește în fiecare dimineață, în cazul în care aveți nevoie pentru a face descărcarea de gestiune cina (2% branza de vaci cu miere) este cel mai bun remediu.

Si cel mai important, în ciuda unor neajunsuri, este frumos să se uite în oglindă!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Dieta Natalia VodianovaDieta Natalia Vodianova
Fie că zilele de post eficiente?Fie că zilele de post eficiente?
Cum să piardă în greutate și să nu câștige în greutate pe cont propriuCum să piardă în greutate și să nu câștige în greutate pe cont propriu
Dieta Svetlana PermyakovaDieta Svetlana Permyakova
Rețete din telinaRețete din telina
Ce se întâmplă dacă soțul nu a vrut copii?Ce se întâmplă dacă soțul nu a vrut copii?
Pierderea in greutate dupa nastere: un antrenament în clubul de fitnessPierderea in greutate dupa nastere: un antrenament în clubul de fitness
Cum de a rulaCum de a rula
Anorexie: povești de viață. fotografie anoreksichekAnorexie: povești de viață. fotografie anoreksichek
Rusă Produse de cofetărie Piața: perspective de dezvoltareRusă Produse de cofetărie Piața: perspective de dezvoltare
» » Istoria Natalia a pierde în greutate minus 20 kg

© 2011—2021 rum.herinhap.ru