rum.herinhap.ru

Magic în kilograme de luptă - vrăji pentru pierderea în greutate

Vrăji pentru pierderea in greutate - un mod magic de a combate obezitateaAtunci când metodele tradiționale de găsire armonie nu au ieșit, provoacă o statiune disperare pentru ajutor magic. În scopul de a pierde in greutate rapid, folosește diferite vrăji și ritualuri. Ei trebuie să fie luate cu precauție, deoarece multe sunt suficient de puternice. Vă vom spune exact cum să se comporte în materie de pierdere în greutate magie.

Reguli pentru vrăji pierdere în greutate

  1. Trebuie să crezi pe deplin că această metodă va ajuta să găsiți armonie. Dacă aveți îndoieli, nu este nimic din această afacere nu va funcționa.
  2. Cele mai eficiente ritualuri - este ritualurile care au loc în luna waning. Se crede că Luna este în scădere și ia toate inutile și de prisos să-l.
  3. Printre zilele cele mai favorabile ale săptămânii - este luni. De asemenea, este bine potrivit duminică și vineri. În ceea ce privește timpul, face o ceremonie la apus de soare.
  4. Spune textul care aveți nevoie într-o voce scăzută cu încredere și claritate.
  5. Stomacul trebuie să fie gol în timpul ceremoniei.

Vrăji pentru pierderea in greutate - un mod magic de a combate obezitatea

Mai multe vrăji eficiente pentru pierderea în greutate



Există mai multe opțiuni pentru vrăji.



Unele metode nu sunt chiar magia alb și negru și sunt considerate periculoase pentru om.

Vă oferim cele mai sigure și simplu, dar, în opinia, opțiuni eficiente, pe care le puteți efectua la domiciliu, chiar și fără o formare suplimentară.

  1. La ceai. Brew în mod obișnuit orice ceai din plante. Se răcește la temperatura camerei. Vorbește cu el de șapte ori următorul text: „Apa-Apa că rădăcinile și curăță Purifica sol. Curățește-mă de greutate, a pus pe greutatea mea in plus si sa dea o armonie. "
  2. Pe tort. Se coace un tort sau alte dulciuri. Colecta tabelul de vacanță bună. Se taie o bucată mare de plăcintă. Și această piesă a spus, „placinta mare, plăcintă dragă, eu nu am mâncat unul. Ia placinta mea, și greutatea mea. Cei care mănâncă tort mea și mănâncă greutatea mea in plus. " Apoi ia prăjituri și să dea la un prieten sau cineva Treat. chiar nu mănâncă firimiturile cu ea.
  3. Un porc. În baie cu un canal de scurgere închis obleytes apă rece și apoi se colectează apa într-un recipient. Se toarnă-l într-un porc cu acest text: „Luați, de porc, grăsime mea - creșterea ta, și am fost pierde in greutate.“ Acest lucru trebuie să fie făcut de trei ori - câte una pentru fiecare lună în timpul lunii în scădere.
  4. Apa. Luna ar trebui să fie waning vizibile pentru tine. Ia un pahar de apă și se uită la lună și spune, „Moon - desc, și mi - pierderea in greutate. Pentru luna - coarne frumoase, dar pentru mine -. Picioare zvelte " Se repetă în fiecare noapte timp de 9 zile.

Vrăji pentru pierderea in greutate - un mod magic de a combate obezitatea

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Dieta eficientă: pierderea în greutate pe LunăDieta eficientă: pierderea în greutate pe Lună
Pregătirea pentru o dietăPregătirea pentru o dietă
Metode Pierdere în GreutateMetode Pierdere în Greutate
Ce armonie se măsoară?Ce armonie se măsoară?
Leg Magic sau exerciții convenționale pentru picioare?Leg Magic sau exerciții convenționale pentru picioare?
Metode de medici de pierdere în greutate ZhukovMetode de medici de pierdere în greutate Zhukov
Proprietăți utile de telinaProprietăți utile de telina
Dieta de apă - piatra de temelieDieta de apă - piatra de temelie
De ce avem nevoie de o conspirație la pierderea în greutateDe ce avem nevoie de o conspirație la pierderea în greutate
Dieta 6 cereale: o dieta saraca in calorii pentru pierderea in greutateDieta 6 cereale: o dieta saraca in calorii pentru pierderea in greutate
» » Magic în kilograme de luptă - vrăji pentru pierderea în greutate

© 2011—2021 rum.herinhap.ru