rum.herinhap.ru

Dieta mea preferata timp de 7 zile

Dieta mea preferata timp de 7 zileDieta mea preferata - chestiune mai degrabă personală și individuală. Un lucru pe care nu fiecare femeie vrea să-și împărtășească propria reteta pentru pierderea în greutate și corp frumos subțire, celălalt - nu toată lumea poate admite că acestea sunt ședinței pe o dieta. În plus, o varietate de dieta nu este pentru toată lumea.

Cuprins:

Dar, din fericire, există o dieta destul de universal, care este adesea transmis prin „word of mouth“ și a numit-o „dieta favorit timp de 7 zile.“ Acesta conține o varietate de moduri de a pierde in greutate, deoarece dieta dieta este eficienta.

Dieta „favorit“ - meniu timp de 7 zile

Dieta mea preferata timp de 7 zile
Dieting favorite: comentarii cu fotografii înainte și după

Pe scurt despre dieta, puteți spune următoarele: întreaga dieta este un lanț de șapte zile de mono-dieta. De fapt, aici sunt cele mai frecvente tipuri de zile de repaus alimentar combinate, folosind în fiecare zi, un anumit produs sau tip de produs. Pentru a face foarte clar că avem în minte, oferindu-vă un exemplu specific de un aport de alimente dietetice pentru o săptămână.

Prima zi „Alcool“

In timpul zilei ar trebui să fie consumate băuturi și alimente lichide. În acest caz, este recomandat să bea ceai neindulcit pe tot parcursul zilei.

  • Pentru micul dejun: o ceașcă mică de ceai (fara zahar) si 180-200 ml de iaurt.
  • Prânzul: pui Broth (nesarat) - aproximativ 200 ml.
  • Înainte de a cina: iaurt - 150-180, The
  • Pentru cină: 200 ml de lapte degresat.

Dieta mea preferata timp de 7 zile


A doua zi „legume“



Tomate, ardei, castraveți, varză, ceapă - într-un cuvânt, familiar pentru noi toate legumele pot fi consumate în acea zi.

  • Dimineața: un cuplu de tomate mici
  • Dupa-amiaza: salata usor de facut varza, marar, patrunjel, coriandru și castraveți. Permis alimentarea uleiului de floarea soarelui de măsline sau rafinat.
  • După prânz: o pereche de castravete de mărime medie.
  • Seara: o salata de fenicul si patrunjel, castraveti si ardei gras.


A treia zi de „lapte“

  • Dimineața: ceai neîndulcit și un pic cocktail de lapte (pentru o ceașcă mică)
  • Noon: o cana de lapte
  • supa de pui (fără adaos de sare), plus ceai fara zahar: Ziua
  • Înainte de a cina: o cana de iaurt
  • cana de lapte și ceai neindulcit: Seara

Dieta mea preferata timp de 7 zile


A patra zi „fructe“

  • La micul dejun - un cuplu de portocale, apoi - 1 grapefruit.
  • La masa de prânz - mere, kiwi și portocale.
  • Înainte de cină - mere pere.
  • La cina - lapte.




A cincea zi „proteină“

  • În dimineața de a mânca o pereche de ouă, pește și apoi fiert.
  • In timpul zilei - pui fiarta si mazare fiarta
  • La cina - caș și brânză (100 g)


A șasea „Băutură“ zi

  • Dimineața - ceai fără zahăr și o ceașcă de iaurt
  • În după-amiaza - un pahar de suc de grapefruit
  • În timpul zilei - supa de pui
  • Seara - un milkshake, și apoi, după câteva ore - o cana de lapte


Ultima zi - „echilibrat“

  • ceașcă dimineața zilei de ceai verde și un cuplu de ouă, o oră și jumătate - mânca orice fruct.
  • Dupa-amiaza: supa vegetariana cu hrișcă sau orez. Un cuplu de ore - un orice fruct.
  • Noapte - salata de legume lumina cu ulei de masline.

Acest exemplu este de 7 zile de meniu nu este strict necesar pentru a se conforma - produsele pot fi schimbate pentru produse similare.

Pro dieta favorit

  • Dă un rezultat destul de rapid - deosebit de util în cazul în care aveți nevoie pentru a obține rapid în formă și pentru a elimina ultimul „dificil“ excesul de greutate.
  • Un bun efect de curatare.
  • călirea ursit - există posibilitatea timp de 1 săptămână, este nu numai „construi“ corpul tau, dar, de asemenea, spiritul.

Dieta mea preferata timp de 7 zile


contra

  • povară mare pe corp. Poate agrava boli gastro-intestinale, boli deficit de fier.
  • Încetinește procesele metabolice.
  • Indezirabilă în dieta face activitate fizică grea.


Ce spun ei nutriționiștii

Opinia expertului despre aceasta dieta variază - unele dieteticienilor vezi acest meniu:

  1. Se scoate din dieta de supa de pui.
  2. Înlocuiți broccoli obicei varza.
  3. Ouă și iaurt nu este în același timp.
  4. Swap a doua și a patra zi.

Dieta mea preferata timp de 7 zile


Review-uri și rezultate de greutate pierdute

Potrivit multor comentarii, dieta oferă un efect bun: o medie de 7 zile din 10 kg de exces de greutate, observați dieta aproape bântuit de sentimentul de foame. De obicei, se simte greu la primele două zile, apoi devine mult mai ușor. Pierde în greutate rapid și gustos!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Dieta Permyakova: cât de subțire, oricare dintre stagiariDieta Permyakova: cât de subțire, oricare dintre stagiari
Dieta Gerry HalliwellDieta Gerry Halliwell
Ciocolata favorit: beneficiile produsului și prejudiciulCiocolata favorit: beneficiile produsului și prejudiciul
Dieta greu pentru pierderea rapida in greutateDieta greu pentru pierderea rapida in greutate
Favorit dietaFavorit dieta
Dieta broccoliDieta broccoli
Dieta Peta WilsonDieta Peta Wilson
Sauna și sevostopolskoy SemionovSauna și sevostopolskoy Semionov
Dieta pentru 6 zile minus 6 kgDieta pentru 6 zile minus 6 kg
Osama Hamdy dieta pentru meniul de pierdere în greutateOsama Hamdy dieta pentru meniul de pierdere în greutate
» » Dieta mea preferata timp de 7 zile

© 2011—2021 rum.herinhap.ru