rum.herinhap.ru

Ceai lapte pentru pierderea în greutate

ceai de lapte pentru pierderea în greutate
Ceaiul de lapte familiar poate fi beat și să piardă în greutate! Într-o zi de post pe săptămână, plus molokochae nutriție adecvată pentru pierderea în greutate

alte zile - si greutatea in plus va merge departe.

Util dacă ceai lapte

Ceaiul și lapte se neutralizează reciproc aspectele negative ale reciproc: ceai facilitează digestia de grăsime din lapte și lapte „înmoaie“ efectele de cofeina.

    Trebuie avut în vedere faptul că ceai diuretic lapte și efect coleretic, așa că numai o zi contraindicată în anumite boli utilizați.

Utilizarea pe scară largă de ceai lapte pentru pierderea in greutate sa datorat capacității sale de a reduce pofta de mancare. Ca urmare, dacă nu aveți contraindicații, zi de post la ceai cu lapte este transferat cu ușurință.

De asemenea, asigurați-vă că pentru a verifica recenziile de zile de repaus alimentar care conduc la ceai cu lapte dieta pe site-ul nostru, le puteți vedea aici, în acest articol am ales câteva sfaturi „experimentat“ pentru începători.

Face toate se potrivesc pe slăbire ceai cu lapte?

molokochay fată nu se potrivește tuturor, dacă sunteți rece în descărcare de zile nu pot dormi, și, îmi pare rău, du-te la toaletă - aceasta înseamnă că sunt susceptibile de intoleranță la lapte, am fost așa,
așezat în compania cu un prieten, ea a simțit bine, eu - oribil, a fost un efect pe termen lung de pierdere in greutate, am - pentru a doua zi, atunci totul este din nou,
Acum, ocazional, eu stau pe iaurt cu branza de vaci - efectul nu mai este tolerat mult mai ușor și corpul funcționează ca un ceas.

Descarcarea la ceai cu lapte nu este potrivit pentru boli renale, în timpul sarcinii și alăptării, la presiune scăzută sau înclinație spre leșin.

Rezultate și sfaturi cu privire la zilele de post

Molokochay pe pravilnskomu)))
Ia 1,5 litri de lapte degresat (bine sau de conținut foarte scăzut de grăsimi) nu se fierbe și crește la 80 de grade, atunci când bule fine merge de-a lungul marginii tigaie, se adaugă 3 linguri de ceai verde frunze si se pune deoparte la infuzat timp de 20 minute. Tulpina (încă frunze și stoarcă))) si de baut, alternativ cu apă în mod necesar !!! În caz contrar, laptele va aduce toate mușchii și potasiu va fi foarte cool. Nu bea seara și apoi dormi la noapte nu va fi. Nu poți sta mai mult de o zi, ca molokochay - nu dieta, și zi de post. Foarte eficient, deoarece într-un ritm accelerat reduce dimensiunea stomacului, a observat că nici unul din mine.
Și nu uitați să înceapă în fiecare zi cu o ceașcă de apă, în orice caz !!! Aceasta este o reteta clasica pentru MCH. Sunt abateri - i se permite să ia suplimente de ceai verde (I, uneori, iau ceaiul verde sau oolong cu lapte de ghimbir - delicios, dar încă preferă doar la verde!)
Nu se diluează cu apă, nu văd rostul, toate la fel nu este ceai cu lapte și molokochay)) Iată o el, cifrele noastre asistent și corector - MOLOKOCHAY!

Eu beau în proporții egale de peste 40 de minute, molokochay și apă alternativ. Nu bea după ora 18:00 și nu fac destul de mult de puternic 3 linguri 1,5 litri de lapte, cel mai bun ceai verde. HoTsTsTsa nu mânca deloc!



Prima dată când am făcut acest lucru, și doar 1,5% grăsime din lapte degresat noi după-amiază cu foc, nu veți găsi, prin urmare, se diluează cu apă atunci când perfuzia și 3 linguri. linguri de ceai verde, dar a fost foarte greu pentru mine, toată noaptea stelele aparent crezut că corpul meu este sensibil la cafeina si, prin urmare, doza diminuată.

Sunt atât de zi molokochay, a doua zi - micul dejun obișnuit, cina - salata de pui și / pește, apoi din nou molokochay
merge 2 zile în mod constant kilogram, o astfel de descărcare de gestiune o dată la fiecare 5-6 zile, timp de 2 luni, am pierdut in greutate de la 79 la 71 kg.

De la 10 ianuarie, începutul urmați dieta, primele trei săptămâni au mancat 1000 de calorii, eliminat de grăsime, prăjit, făină, dulce, lăsând doar dreptul de alimente, bine atunci, când disciplinat stomacul său, obișnuiți să mănânce mai puțin, a început să mănânce, prin a doua zi, care a fost un regim alimentar normal zi iaurt, bine, iar acum de 2 ori pe săptămână, înlocuiți chefir zile molokochaem.
Ca rezultat, timp de 3 luni, a patra a mers am pierdut 13 de kg cum trăiesc eu, voi trăi într-un timp de până la 60 kg, iar apoi vom vedea ce să facă în continuare. Vă doresc succes)))))

Astăzi, din nou la MCH. Apropo, am făcut-o eu fac un fel „leneș“. Trebuie doar să adăugați lapte de ceai verde, undeva 1/3 ceasca. Așa că am făcut tot timpul. Și aici, în ultimele două săptămâni de la minus 1,500-1,800 kg! Astăzi, cântărit dimineața, și apoi la 600 de grame, chiar mai mici decât a fost cu o zi înainte de ieri! Deși MCH băut la fel de mult pe luni. Asta este o astfel de bucurie!



Prin modul în care se poate face pe molokochay diferit, am încercat și a găsit pe fiecare opțiune pentru tine personal:
2 linguri. negru și verde. 20 de minute, nu țineți prea amar și întotdeauna depune miere, rezultatul este încă acolo.

Cum de a pierde in greutate pe un ceai cu lapte fara probleme

Simptome: amețeli, slăbiciune, uscat, de obicei, cei care nu beau apa. bea MCH, o oră mai târziu - un pahar de apă caldă în inghitituri mici, eu beau 2, și așa toată ziua, ultima MCH - în 17-18ch.

Apa trebuie să fie în mod necesar la molokochae cel puțin 2 litri. Este simplu de apă. Și fără ea, iar firul cu plumb nu va fi aproape acest lucru în experiența mea.

Cum (și de ce) este necesar să se bea apă este disponibil aici: https://rum.herinhap.ru/raznoe-2/7418-o-polze-vody.html

Eu beau ceai cu lapte ultima dată cel târziu la ora 17.00 (în caz contrar, apoi până la 3 nopți arunci și să se întoarcă fără somn). Mai mult de somn ajută în cazul în care să bea cicoare 21.00 cu Melissa (uneori chiar și adaugă câteva linguri de balsamului sau coniac).

Pana seara abordare molokochayu este foarte individuală. Cine după 16 nu bea, deoarece el nu poate dormi, eu nu beau, eu fac uneori cu edem, se confruntă cu Lunolikaya Aurora)) dar mai ales - cu probleme de somn. Ultima mea întâlnire MCH 16.00. Mult noroc în determinarea!

Molokochay horoscop

Pentru cei care preferă să „trăiască după horoscop“, a aparut pe liniile directoare de Internet pentru alegerea zilei pentru descărcarea la ceai cu lapte dieta. Autorii sustin ca molokochay eficiente pentru diferite semne ale zodiacului în următoarele zile:

Luni - rac de râu, Vărsător
Marți - berbeci, scorpioni
Miercuri - gemeni
Joi - arcasi, pește
Vineri - viței, cântare
Sâmbătă - Ibex
Duminica - lei, fecioarele

Crezi sau nu te decizi.

Sugerez toți cei care petrece mult timp pe descărcarea molokochae spune despre nou-veniți rezultatele lor, și nuanțele de zilele de post.

A se vedea, de asemenea: molokochay dăunătoare?

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Postul zi pe ceaiPostul zi pe ceai
Ceai cu scorțișoară pentru pierderea în greutateCeai cu scorțișoară pentru pierderea în greutate
Rău molokochayaRău molokochaya
Molokochay - pierde în greutate în mod eficient și gustoaseMolokochay - pierde în greutate în mod eficient și gustoase
Ceai de slăbire eficientăCeai de slăbire eficientă
Molokochay slăbireMolokochay slăbire
Ceaiul verde - o băutură de tineret și frumusețeCeaiul verde - o băutură de tineret și frumusețe
Ceaiul verde cu lapte pentru pierderea în greutateCeaiul verde cu lapte pentru pierderea în greutate
Molokochaynaya comentarii dietaMolokochaynaya comentarii dieta
Fasting zi pe molokochaeFasting zi pe molokochae
» » Ceai lapte pentru pierderea în greutate

© 2011—2021 rum.herinhap.ru