rum.herinhap.ru

Calea mea spre o figură subțire: am pierdut 7 kg

Am pierdut 7 kgNu pot spune ca excesul de greutate a fost problema mea veșnică, doar dragoste chifle și ciocolată au făcut munca lor murdare și cu o lună înainte de Anul Nou, dintr-o dată am realizat că nu am fost strânse nu numai nici unul dintre rochie de seară, și chiar blugi. Și dacă în oglindă am reușit încă să înșele dimensiunea de haine mărturisit în mod clar că, deoarece este imposibil să trăiești.

Deci, m-am tras împreună, ajungând la planul de pierdere în greutate.

Săptămâna 1: dieta hrișcă
Am mâncat o hrișcă cu iaurt. În ciuda faptului că dieta presupune consumul de litri nu exista mai mult de un an și jumătate de 1% iaurt si un pahar de hrișcă, am avut destul. Nu în mod special cum ar fi iaurt, o ceașcă de hrișcă obține o oală întreagă de garnitură fără gust și uscat. Am mâncat un pic de hrișcă asta de multe ori pe zi, așa cum a simțit foame. Am băut apă minerală și ceai verde, fara zahar.

În paralel, am început să se angajeze în exerciții fizice, alege un simplu set de exerciții și a început să le facă în dimineața după - duș revigorant. Puține speranțe pentru o rulare, nu fixat, pur și simplu sperat astfel, pentru a accelera metabolismul și încetează să mai fie similar cu jeleu. Până la sfârșitul săptămânii scalelor au prezentat 3,5 kg mai puțin. Ura!



Săptămâna a 2: cereale
Pentru hrișcă a dezvoltat o ură persistentă, și eu parțial înlocuit cu orez și fulgi de ovăz. Pentru a ne da ceva pentru a ajuta la intestin, o dată pe zi am mâncat o bucată de sfecla fierte. Gustul de sare și zahăr la acest punct a fost complet uitat, dar într-un mod practic a descoperit că uscat orez fiert nevkusen mai mult de hrisca.

Complexul este completat de exerciții pe presă. Întregul complex este deținut timp de 20-25 de minute, care s-au dovedit încă o dată faptul că din sportul am apăsat pentru lipsa de timp și de lene proprii. Subțire în această săptămână numai 1.5 kg, a decis că este necesar să se schimbe ceva.



Treia săptămână: mese despicate
Sa mutat la mese pe părți de cinci ori, cu cina a refuzat în principiu, înlocuindu-l cu un pahar de chefir. Noutatea a săptămânii a fost o mică parte din carne slabă sau pește cu legume pentru masa de prânz, un mar sau portocala mandarină ca o gustare și sfecla de orez pentru micul dejun. Produse alimentare a devenit un pic mai adăuga niște sare în dimineața.

Athletic exerciții rămân aceleași, dar încă 10 minute, seara, am început să se răsucească cerc. Faptul că mi-am pierdut soțul meu a observat, dar este demonstrat cel mai clar blugi preferate, pe care eu încă escaladat.

Patra săptămână: la îndemână
Am citit că sunt deosebit de utile pentru pierderea in greutate de grapefruit și ananas. Deoarece orice probleme de stomac nu am fost, apoi de 2-3 ori pe zi înainte de mese a început să mănânce pe o jumatate de grapefruit. La fel ca ciocolata, dar gândindu-se la petreceri corporate viitoare a decis să reziste încă o săptămână.

În ultima săptămână a greutății nu este diminuată sau pe gram, dar se pare că a ajutat la exerciții, toate a spus că am pierdut în greutate într-o săptămână.

Deci, după 4 săptămâni, am luat în rochia mea preferată, care a purtat ultima oară în urmă cu 2 ani si m-am uitat la petreceri corporate, pur și simplu uimitor! În total pentru acest timp, am pierdut 7 kg.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Review-uri de dieta hrișcăReview-uri de dieta hrișcă
Dieta 10: recenzii, meniuriDieta 10: recenzii, meniuri
Cum de a pierde rapid in greutate de 4 kgCum de a pierde rapid in greutate de 4 kg
Dieta Svetlana PermyakovaDieta Svetlana Permyakova
Dieta Hrișcă timp de 7 zileDieta Hrișcă timp de 7 zile
Dieta AlsouDieta Alsou
Curățirea hrișcă corp cu iaurtCurățirea hrișcă corp cu iaurt
Cum să piardă în greutate în două săptămâni pentru noul anCum să piardă în greutate în două săptămâni pentru noul an
Dieta Hrișcă. Fundamentele și soiurileDieta Hrișcă. Fundamentele și soiurile
Descărcarea de gestiune zi hrișcăDescărcarea de gestiune zi hrișcă
» » Calea mea spre o figură subțire: am pierdut 7 kg

© 2011—2021 rum.herinhap.ru