rum.herinhap.ru

Prietenul meu a pierdut în greutate, și nu mă tem să-și piardă în greutate!

Prietenul meu a pierdut în greutate„Prietenul meu a pierdut in greutate ...“ Cineva rosteste aceste cuvinte cu invidie pe cineva cu mândrie, și aproape toate se grăbesc să depisteze programul secret de dieta sau exercitii magice. Între timp, nu degeaba se spune: „Fiecare legume - pregătirea sa de legume.“

Ceea ce a lucrat cu pierderea in greutate nu este neapărat un prieten pentru a vă ajuta. Și scuze în stil „la tot corpul diferit“ de aici nu a reușit să capteze esența problemei. De fapt, foarte puțini oameni pot înțelege ceea ce este cu adevărat a însemnat în toate aceste recomandări pentru pierderea în greutate.

Prietenul meu a pierdut in greutate cu acest sport

Ea spune, sa înscris la un club de fitness, a devenit o plimbare în timpul prânzului și să se joace cu copii în jocuri în aer liber.

Ai auzit: Mai multe! Mai puternic! Mai mare! Mai repede! Și nu-mi pasă că ultima dată când au fost difuzate pe educația fizică în școală. În final, te duci la foarte antrenor-sadică și discret ascunde de la el că sporturile pe care le-am divorțat.

Ca rezultat, va face un program pentru fitnessistov avansat și vei muri cu bună-credință în sala de sport de 3-5 ori pe săptămână, și apoi să mănânce cu prisosință pentru a recupera. Ca rezultat o pierdere, greutate, va trebui să așteptați ca Moș Crăciun în ajunul Anului Nou. Aceasta este o lungă perioadă de timp și nu văd perspective.



Ceea ce ea a avut în minte: Nu este un antrenor sadic. Sau el, dar numai dacă ați terminat de studiat fără întrerupere timp de cel puțin șase luni. Atunci când cei mai mulți oameni spun „a pierde in greutate cu acest sport“, ei înseamnă câteva ore de mers pe jos pe săptămână, plus Pilates, yoga, Callanetics sau antrenament de intensitate medie în sala de gimnastică de câteva ori pe săptămână.

acțiunile tale: În sala de sport mergem. Dar antrenorul alege ochii profesionale și natură, și explicați sincer că nimic mai greu decât o bucată de tort, în următorii 10 de ani, nu este ridicat. Sau du-te, dar nu și în sala de sport, și pur și simplu de mers pe jos - mers pe la prânz, du-te pe jos la și de la locul de muncă.

Prietenul meu a pierdut in greutate pe o dieta

Ea spune: Excludeți grăsime și dulce, încetat să mai mănânce trei ore înainte de culcare și snacking în timp ce lucrează la calculator. Am început să citesc compoziția etichetele produselor alimentare și pentru a pregăti mese sănătoase la domiciliu.



Ai auzit: Dieta - aceasta este o restricție strictă cale de complexitate comparabil cu modul de samurai. Pentru Deci, pentru a pierde in greutate, trebuie sa bei un chefir. Sau alege unul hrisca. Sau găsi o dieta bizar de nutritionist, cu un milion de recomandări. Toate acestea efectuați în mod constant, și alterneze suferința, iar apoi -pereedaete și se repetă de la început. Și toate astea nu există nici un scop în vedere.

Ceea ce ea a avut în minte: Lacquer - o dată pe zi, astfel încât ceea ce vrem porțiuni, și jumătate. Vrei cookie-uri - excelent, să ia un lucru mic, pâine și unt - jumătate. Restul - doar o dieta sanatoasa cu calorii numărate în avans. Michael Ginsburg a citit cartea, acestea sunt destul de ușor de explicat, așa cum este de a fi non-post și de a pierde in greutate.


acțiunile tale: Ia un pix și hârtie și să întocmească o listă de alimente pe care le mancam in fiecare zi. Expunges tot ce cuprinde maioneza, unt, semifinisat sau se prepară cu o cantitate mare de grăsime. Traversați în fața fiecărui element am venit cu o alternativă sănătoasă.

De exemplu,

  • „Găluște cu carne de porc Achiziționat“ - ravioli de casă cu carne de pui si ciuperci cu sos de iaurt;
  • sau „baton de ciocolată“ - 4 prune uscate fructe de pădure.

Și așa mai departe, și de a schimba produsele uzuale similare în gust și mese scăzut de calorii conținut redus de grăsime, reduce porțiuni la o sumă rezonabilă, și vei pierde în greutate.

Și oprire trebuie să se teamă de o atitudine responsabilă față de nutriție și prietena invidios!

antrenor de fitness Elena Selivanov - pentru https://AzbukaDiet.ru/.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Fitness în aer liber: de fitness în aer liberFitness în aer liber: de fitness în aer liber
Cum de a găsi timp pentru fitness: o strategie pentru cele mai aglomerateCum de a găsi timp pentru fitness: o strategie pentru cele mai aglomerate
Sursele de inspirație pentru pierderea în greutate eficientăSursele de inspirație pentru pierderea în greutate eficientă
Cum de a opri plâng de viață?Cum de a opri plâng de viață?
Ai mai puțin de grăsimi și mai puțin în greutate?Ai mai puțin de grăsimi și mai puțin în greutate?
De ce avem nevoie de o conspirație la pierderea în greutateDe ce avem nevoie de o conspirație la pierderea în greutate
Fitness în program de pierdere în greutate margarita reginaFitness în program de pierdere în greutate margarita regina
Aerobic de apă pentru pierderea în greutate, videoAerobic de apă pentru pierderea în greutate, video
Arata despre pierderea in greutate - un stimulent pentru a merge pe o dietaArata despre pierderea in greutate - un stimulent pentru a merge pe o dieta
Adevărata dragoste pentru forum femeilorAdevărata dragoste pentru forum femeilor
» » Prietenul meu a pierdut în greutate, și nu mă tem să-și piardă în greutate!

© 2011—2021 rum.herinhap.ru