rum.herinhap.ru

Mousse lingonberry

Corpul nostru în timpul zilei trebuie să obțină toate cele cinci gusturi amar, acru, sărat, picant, dulce în conformitate cu ceasul biologic intern. Mesele ar trebui să aducă bucurie, pentru a menține starea de spirit, tonul, dar, de asemenea, să ne trateze, așa cum ne-am dat seama deja că excesul greutate- o boală. Astăzi, tu și voi pregăti mousse de afine, care are un gust dulce-acru, astfel încât este necesar să se mănânce sau să urmărească activitatea stomacului, splinei si pancreasului intre 7 - 11 dimineața, când mousse va dulceag gust sau după 23 pm ora activitatea vezicii biliare, în cazul în care spuma de tartă gust va prevala.

Se prepară suc de afine, tulpina și l-au pus zahăr după gust. Pentru a pregăti mousse într-un otolit email castron ca Morse, ca și în ceea ce privește doriți să obțineți o spumă. Morse rare bucătar grișul terciul, movilă încet în sucul de fierbere și cerealelor, amestecând constant cu o lingura de lemn. Inainte de somn grișul în suc, este de dorit să se amestece ușor cu zahăr, atunci când fierte bulgări grișul nu ia. Pregatite terci rare Morse a pus să se răcească.

După terci rece începe să-l bată. Prefer să se agită totul și nu doar măturică mousse (mama mea întotdeauna toate fluffed o lingura de lemn). mousse biciuit modificări de culoare de la roz colorate de culoare merișor la alb-roz. Schimbarea consistență și -muss biciuit într-o spumă Mousse .. turnat într-o cană și plasată timp de câteva ore în frigider. Mănâncă pe vitamine sănătate util cu o ușoară mousse de afine amar. Este incredibil de delicios, crede-mă, fată!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Tort dieteticeTort dietetice
Sufleu de caș dieteticeSufleu de caș dietetice
Deserturi cu conținut caloric scăzutDeserturi cu conținut caloric scăzut
Manna chefir în multivarkaManna chefir în multivarka
Grișul în multivarkaGrișul în multivarka
Fructe băuturăFructe băutură
Dieta pentru pancreatitaDieta pentru pancreatita
Brânză pe dyukanuBrânză pe dyukanu
Supe vegetarieneSupe vegetariene
O astfel de umplere deliciosO astfel de umplere delicios
» » Mousse lingonberry

© 2011—2021 rum.herinhap.ru