rum.herinhap.ru

Cum subțire de rulare Kolesnichenko. Experiența Star: inainte si dupa

Katya Kolesnichenko: inainte si dupaKatya Kolesnichenko mulți spectatori știu cum participanților la proiect emisiune TV scandalos „Dom-2“. Când Catherine a venit la proiect, greutatea sa a fost destul de vizibile. Odată cu creșterea fată 156 cm și greutatea acesteia a fost - 56 kg. Participantul a fost în mod evident nemulțumit de greutatea lor, așa că Kate a decis să piardă în greutate. Dieta a ajutat fata pentru a scăpa de excesul de greutate, care cu plăcere arată descarnat Katya în Instagrame lui. Katya Kolesnichenko „înainte“ și „după“ pierderea în greutate în mod clar diferite forme de armonie.

Ca Catherine a crescut subțire Kolesnichenko

Katya Kolesnichenko Instagrame publică de multe ori fotografiile lor cu forme actualizate, ea lucra toată 2014.



secret de dieta este foarte simplu. Se pare că ea pur și simplu mănâncă foarte ascetice.



Iată cum să se uite despre meniul de zi cu zi:

  • Brunch. Această căsuță branza degresata cu smantana sau fulgi de ovăz. Apoi cafea, câteva bucăți de ciocolată.
  • Masa de prânz în jurul orele 18.00 - apoi fie primul sau al doilea curs. În mod normal, Kate folosește o lingură mică, chiar și pentru primele cursuri. În al doilea rând - este un pui, carne de vită fiartă, salata, tocană sau hrisca.
  • Gustări - fructe, suc, ceai verde, fara zahar.
  • Nu manca dupa ora 18.00.

Katya Kolesnichenko: inainte si dupa

În același timp, ea este slabă în mod activ pe cafea poate bea cantitati nelimitate, în special în timpul perioadelor de stres. Atunci când un fost membru al proiectului începe „Dom-2“ probleme, este de a restrânge foamea, bea cafea cu fulgi de ciocolata. Poate că astfel de soluții au un impact pozitiv asupra figurii, dar cu siguranță nu adaugă sănătate. Prin urmare, formatul Kolesnichenko de pierdere în greutate - alegerea sa individuală.

Eficacitatea dietei

limbi rău că Kolesnichenko cunosc personal, ei spun că ea a făcut mult timp utilizarea de pastile speciale, care a ajutat-o ​​să scape de kilogramele urâți. Dar, în schimb, a dobândit noi probleme asociate cu pielea. În orice caz, toate problemele au fost rezolvate o lungă perioadă de timp, și Katherine pare de lux.

Katya Kolesnichenko: inainte si dupa

Nutritionistii care au analizat dieta Katie (ea are un blog, care descrie în detaliu toate), au criticat această abordare pentru sănătate. „Veriga cea mai slabă“ au numit micul dejun slaba si o ușoară aport de calorii într-un corp tânăr. După aceste experimente pot începe probleme de sănătate (cu femeile, în primul rând). Experții insista pe un regim alimentar echilibrat și activitatea fizică regulată, precum și tipul de dieta selectat Kolesnichenko, este departe de a fi ideal.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cât de subțire Alina KabaevaCât de subțire Alina Kabaeva
Dieta Lera KudryavtsevaDieta Lera Kudryavtseva
Sursele de inspirație pentru pierderea în greutate eficientăSursele de inspirație pentru pierderea în greutate eficientă
Cum de a păstra o dietăCum de a păstra o dietă
Paulina Andreeva - inaltime, greutate, și parametrii de formă actritaPaulina Andreeva - inaltime, greutate, și parametrii de formă actrita
Dieta Svetlana PermyakovaDieta Svetlana Permyakova
Cât de subțire buhun MariyaCât de subțire buhun Mariya
Calea mea spre o figură subțire: am pierdut 7 kgCalea mea spre o figură subțire: am pierdut 7 kg
Dieta AlsouDieta Alsou
Arata despre pierderea in greutate - un stimulent pentru a merge pe o dietaArata despre pierderea in greutate - un stimulent pentru a merge pe o dieta
» » Cum subțire de rulare Kolesnichenko. Experiența Star: inainte si dupa

© 2011—2021 rum.herinhap.ru