rum.herinhap.ru

Cât de subțire Eva Polna

Cât de subțire Eva Polna
Citeste articolul:
Eva-Polna-pohudela

Cât de subțire Eva Polna: Secretele dezvăluit cântăreața armonie

cantaretul rus Eva Polna nu a fost niciodată subțire, dar a câștigat o mulțime de greutate după nașterea celor două fiice, iar sarcina a urmat una după alta. Întreaga secretul constă în dieta lui Eve, ea a decis să ia pentru a pierde in greutate la propria aniversare a 40-a.

Eva Polna subțire: secretele și particularități ale puterii ^

Cunoscut în vârstă de 40 de ani, cantareata Eva Polna a fost întotdeauna înclinat să fie supraponderali, dar a fost forme apetisante. Potrivit ei, „Vaca subțire - dar nu o gazelă,“ astfel încât ea nu a fost de gând să se epuizeze cu diete stricte, mai ales pentru că acestea ar putea lapte abis.

Faptul că fostul cântăreț al grupului „invitați din viitor“ Eva Polna a pierdut in greutate, a devenit clar atunci când trupa a lansat videoclipul pentru piesa solo „Mirage“, în cazul în care ea a apărut într-o formă complet nouă: imaginea sa schimbat și, desigur, postroynela.

Mulți oameni au început imediat să spună că Eva Polna pierdut in greutate si a schimbat imaginea ei. Cantareata spune ca prezenta cifra absolut mulțumit și schimba nimic se întâmplă. Foarte des, greutatea ei fluctuează în sus sau în jos, dar cel mai mare număr de kilograme ea dobândită pe parcursul a două sarcini, iar acum ea a început să câștige în greutate din nou.

Eva Polna a pierdut în greutate, înainte și după

Odată cu creșterea de 163 cm cântăreț este acum cântărește 65 de kilograme, în timp ce mai devreme această cifră a fost egală cu 80 kg. Prin urmare, Eva Polna pierdut in greutate de 15 kg, iar ea a făcut-o în doar câteva luni, nu atât de mult timp în urmă, ea a fost pe pyshechki publice.

Multi se intreaba pe ce dieta a stat Eva Polna, odată ce ea a fost în măsură să realizeze astfel de rezultate în timp record. Cântărețul spune că o anumită metodă nu este folosit, dar a introdus o serie de restricții în dieta dumneavoastră, și care a contribuit la pierderea in greutate.

Descărnat Eva Polna secrete proprii dezvăluit putere, care în curând a apărut în mai multe mass-media, iar acum acestea sunt folosite de sute de femei.

Secretele Slimming de Eva Polna

Pentru cei care sunt interesați de modul în care a pierdut in greutate Eva Polna, cântăreața a deschis vălul de secret:

  • Se opri să mănânce alimente nedorite calorii: dulciuri, carne, alimente prajite, pâine, murături;
  • Ea a renunțat la sare, de exemplu, mânca alimente proaspete;
  • Acesta a schimbat dieta și mănâncă acum de 5 ori pe zi.


Lista de produse recomandate sunt: ​​conținut scăzut de grăsimi fermentate băuturi din lapte, carne slaba si peste, legume, fructe de pădure, fructe, plante aromatice, cereale, tărâțe, ceai verde, branza de vaci conținut scăzut de grăsime, paste din grâu dur, brânzeturi tari.

Pierdere în Greutate Eva Polna nu trecut neobservate, iar acum nu spune doar leneș, și unii chiar sugerează că fata a văzut pastile, deși cântărețul este complet negat.

Pierdere în Greutate Eva Polna: Reguli, meniuri și rețete *

Eva-Polna-pohudela-otzyvy

Eva Polna foarte subțire minus 15 de kilograme, un rezultat excelent

Slimming reguli de dipol Eva:

  • Necesitatea de a merge la o putere fracționată, și anume, mananca de 5 ori pe zi, dar porțiuni trebuie să fie de 200 g;
  • Nu folosiți sare în gătit;
  • Este necesar să numeri caloriile: o zi nu poate mânca mai mult de 1200 Kcal la activitate fizică moderată;
  • La fel de important este abordarea psihologică: de fiecare dată înainte de mese trebuie să fie dispuși să se bucura de masă, adresându-mental pentru corpul tau: îmbunătățește performanța și utilizarea redirecționează calorii decât acumularea de grăsime, și să participe la consumul de energie.

Eva Polna Dieta: Meniu

Mai jos este doar o dieta pe care Eva eșantion Polna foarte subțire. La cerere, acesta poate fi modificat prin utilizarea unei liste de produse recomandate:

  • mic dejun Porridge, ceai verde și ouă fierte;
  • Am mânca masa de prânz 100 g de fructe de padure sau fructe;
  • Prânzul supa de legume, salată și o bucată de carne;
  • În după-amiaza pentru a bea un pahar de chefir;
  • Cina legume fierte sau coapte.

Eva Polna rețete dieta



Tomate reteta supa:

  • Se taie în bucăți mici de ardei, ceapă, câteva roșii, ierburi proaspete rupe în bucăți;
  • Am pus roșiile în cuptor și se coace ușor, apoi îndepărtați pielea și transforma într-un piure;
  • ceapa ulei prajit măsline;
  • Se toarnă într-o tigaie de apă, se aduce la fierbere, pentru a arunca 300 g de orez și hrișcă;
  • După 15 minute, arunca restul de legume, se adaugă ierburile și se fierbe pana cand se inmoaie.

Rețetă pentru mere coapte:

  • Se spală mere, tubulara;
  • Reumple amestec de curds și stafide;
  • Coaceți în cuptor pana se rumeneste.

chifteluțe de pui Reteta:

  • Se încălzește 100 g smântână, înmuiat în felii lor pâine;
  • Twist într-un pui de tocat carne, adăugând în același timp, o pâine;
  • Greutatea terminat de piper, formează chiftelele și prăjit în ulei de măsline.

De asemenea, vă recomandăm să citiți articolul Cât de subțire Ekaterina Skulkina.

Cum subțire Eva Polna: comentarii ^

Privind la Polna cât de subțire, mulți oameni cred că ea a fost așezat pe o dieta rigid, dar acest lucru nu este cazul: Cantareata nu recunoaște limite stricte în produsele, și având în vedere profesia ei are nevoie în mod constant de energie. Potrivit unor rapoarte, Eva este un fan al dietelor Elena Malysheva, și este posibil ca acesta reduce greutatea acesteia pe ea, pentru că nu este greu.

Recenzii de Eva Polna dieta:

Irina, 34 ani:

„Nu este de mirare ca Eva aceasta dieta a decolat 15 kg: m-am pierdut în greutate din cauza dieta ei aproape 11 kg în doar câteva luni. Trebuie să spun că postul nu este absolut acolo, așa că am schimbat cu ușurință "

Tatiana, 29 ani:

„La dieta am pierdut doar Entirely 8 kg, dar acest rezultat a fost primit doar o luna. Cred că există ceva să depună eforturi pentru mai mult, deoarece excesul de greutate este încă acolo "

Zhanna, în vârstă de 38 de ani:

„Am ajutat la sistemul de alimentare, care este utilizat de Eva Polna: pe ea am pierdut 12 kg. Apropo, eu sunt pe o dieta, am învățat doar pentru că a observat cât de mult cantaretul a pierdut "

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Polina Gagarina - înălțime, greutate, și parametrii cifra de cantareata si actritaPolina Gagarina - înălțime, greutate, și parametrii cifra de cantareata si actrita
Ce armonie se măsoară?Ce armonie se măsoară?
Cât de subțire Graham ElliotCât de subțire Graham Elliot
Cât de subțire Alina KabaevaCât de subțire Alina Kabaeva
Cât de subțire a crescut SyabitovaCât de subțire a crescut Syabitova
Cât de subțire buhun MariyaCât de subțire buhun Mariya
Cât de subțire Eugene Dobrovol'skayaCât de subțire Eugene Dobrovol'skaya
Dieta AlsouDieta Alsou
După cum Evgeny Gusev a pierdut in greutate si sa schimbat dupa ce a dat nastere?După cum Evgeny Gusev a pierdut in greutate si sa schimbat dupa ce a dat nastere?
Dieta PelagiaDieta Pelagia
» » Cât de subțire Eva Polna

© 2011—2021 rum.herinhap.ru