rum.herinhap.ru

Dieta Alsou

dieta AlsouAlsou - cântece populare cântăreață pop rus și mama a două fiice fermecătoare. În urmă cu câțiva ani, ea nu a fost în măsură să arunce greutatea in plus, dar, de asemenea, pentru a menține figura într-o formă excelentă după nașterea copiilor numai. Mulți fani stelele, și doar toți care doresc să devină subțire, interesat de ea experienta pierderea in greutate. Alsou dieta - care reprezintă? Află acum în acest articol.

Cum a facut dieta Alsou

Pe masura ce cantaretul a spus de mai multe ori în interviuri înainte de prima sarcina si nastere, ea de obicei, nu este îngrijorat pe menținerea formei sale. Ca ea a dus o viață foarte activă și a avut un metabolism destul de normal, nu trebuie nici să vorbim despre excesul de greutate. Trebuie remarcat faptul că produsele alimentare a fost încă în creștere pop star nu a fost corect: Alsou în cantitate considerabilă a mâncat fast-food, micul dejun este adesea ignorată, dar în seara și noaptea, spun ei, nu mor de foame în sine.

dieta Alsou



Dar când cântăreața a dat naștere la fiice, toate dintr-o data sa schimbat, și a trebuit să-și reconsidere în mod serios dieta lor obișnuită. Alsou a decis să caute ajutor de la un dietetician, care a dus la o modalitate eficientă de a pierde in greutate prin dieta.

Dieta pentru lenesi din Alsou - a lovit grăsime

Numele „pentru leneș“, actrita a venit cu ea. De fapt, „lenea“ este lipsa nevoii de a muri de foame sau de a schimba obiceiurile lor alimentare radical. Tot ce ai nevoie - este de a redistribui nutrienți și să ajusteze comportamentul lor alimentare. Potrivit Star spus carbohidrati in dieta ar trebui să fie de cel puțin 50%, și proteine ​​și grăsimi - 25%.



Alsou dieta pentru leneș înseamnă că pentru micul dejun trebuie sa mananci 30% din hrana zilnica pentru cina - 45%, iar pentru cină, respectiv, 25%.

Alsou meniu dietetic Sample „pentru leneși“

  • Dimineața: orice cereale, produse lactate
  • Ziua: carne slabă, pește și fructe de mare
  • Seara: Legume proaspete, lapte, chefir, iaurt sau branza de vaci

Intre mese ca o stea gustare, de obicei, mananca nuci, fructe și fructe uscate.

dieta Alsou

Ciocolata dieta de la Alsou

Această metodă de pierdere în greutate a fost de asemenea testat cântăreață, dar el se referă la diete extreme, și potrivite numai pentru persoanele cu stare bună de sănătate, deoarece are un număr de numeroase contraindicații. Esența dietei este de a mânca pe tot parcursul zilei în toate 80-100 de grame de ciocolata neagra, apa de băut sau ceai verde. Trebuie amintit că, pentru o lungă perioadă de timp pentru a lipi la un astfel de regim alimentar, în orice caz, nu se poate, deoarece aceasta poate duce la consecințe dezastruoase pentru sănătate.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Ce spun medicii despre sarcină, după 30 de ani?Ce spun medicii despre sarcină, după 30 de ani?
Sursele de inspirație pentru pierderea în greutate eficientăSursele de inspirație pentru pierderea în greutate eficientă
Jennifer Lopez - parametrii de greutate, înălțime și forma cântărețJennifer Lopez - parametrii de greutate, înălțime și forma cântăreț
De ce avem nevoie de o conspirație la pierderea în greutateDe ce avem nevoie de o conspirație la pierderea în greutate
Dieta parizianăDieta pariziană
Calea mea spre o figură subțire: am pierdut 7 kgCalea mea spre o figură subțire: am pierdut 7 kg
Anorexie: povești de viață. fotografie anoreksichekAnorexie: povești de viață. fotografie anoreksichek
Dieta Stellar Nicole RichieDieta Stellar Nicole Richie
Dieta PelagiaDieta Pelagia
Jurnal de greutate sau de a pierde drumul postroynet meuJurnal de greutate sau de a pierde drumul postroynet meu
» » Dieta Alsou

© 2011—2021 rum.herinhap.ru