rum.herinhap.ru

Anorexie: povești de viață. fotografie anoreksichek

Anorexie: povești de viață. fotografie anoreksichekAnorexie - o boala teribila psihologică a timpurilor moderne. Este teama patologică de a câștiga în greutate, dorinta de a pierde în greutate și nu, așa cum mulți cred. Foto anoreksichek înainte și după boala pentru a arăta în ce stare teribilă le poate aduce persoana bolnavă. Dezvoltarea bolii este întotdeauna aceeași: tineri, bărbați și femei, doresc doar un pic pentru a pierde in greutate, reduce solduri, abdomen, și apoi își pierd capul din rezultatele și nu se poate opri. La urma urmei, schimba numerele de pe scara reprezintă o doză mare de adrenalină și o persoană devine enormă plăcere din dieta lor.

Cuprins:




I anoreksichka: povești adevărate. Anoreksichki fotografie

Multe dintre aceste povești spun cum să devină anoreksichkoy luni. Nu te gândi să-l repete!
„Am fost o fată normală, cu o creștere de 168 cm cântărește 60 kg. tot ce am fost aranjat în înfățișarea mea, dar îngrijorat de burtă durdulie. Am decis să-l elimine. A devenit o presă de piatră regulat și se taie din nou pe meniu. Câteva zile mai târziu, rezultatul nu este văzut și aproape încetat să mai mănânce. Am mâncat doar un mar si o rosie pe zi. După ceva timp, oamenii au început să spun că mi-am pierdut in greutate, si apoi m-am decis să elimine chiar și un pic pe laturile ... Lângă mine nu a existat nici o oprire. Ca urmare, în timpul creșterii de 168 cm, am început să cântărească 40 kg. "

Anorexie: povești de viață. fotografie anoreksichek
Anorexie: fotografii ale fetelor

În toate poveștile din viața de anorexie poate fi văzut că fata crede întotdeauna că menținerea situației sub control. De fapt, nu este. Ei nu te pot opri să piardă în greutate și să câștige în greutate sanatoasa.
Anorexie: povești de viață. fotografie anoreksichek

Eu sunt acum anoreksichka



„Aș dori un tip, dar el a iubit subțire. Am fost un copil dolofan cu un copil. Așa că am decis să înceapă a pierde în greutate. Am încercat să se oprească din mâncat, dar foamea prevalat. Sunt frustrat, blestemându cu prietenii și părinții, și, treptat, a dezvoltat în aversiunea sa la alimente. De-a lungul timpului, părul a început să scadă, mărunțire unghiile, dinții cad. Iar atunci când ajunge la greutatea de 40 kg au început să aibă probleme cu rinichii, inima, oprit vine luna. Ceva timp mai târziu m-am dus la spital - deranjat metabolismul. Până când m-am uitat ca o mumie. piele gri, un cap disproporționat de mare, la fel ca toate anoreksichek în fotografia de pe Internet, o parte teribil, ca vrajitoarea din Disney Alba ca Zapada, o grămadă de cânepă în loc de păr. Iar tipul, între timp, sa căsătorit cu o altă fată, și nici măcar nu ne-au întâlnit. "
Anorexie: povești de viață. fotografie anoreksichek
toate poveștile au un lucru în comun anoreksichek în oglindă care nu văd subtirime. Cu toate acestea, se poate observa modificările inestetice în fotografie alte anoreksichek.
Anorexie: povești de viață. fotografie anoreksichek

Am devenit anoreksichkoy

„Povestea mea a început în anorexie timp de 26 de ani. In vara am fost merg la sud, iar forma mea este slabă. Odată cu creșterea de 170 kg am cântărit 86 kg. Așa că am înscris la o sală de fitness și a început să mănânce dreapta. Nu mi-a placut dieta super-vă permite să piardă 10 kg într-o săptămână. Pentru că a abordat în mod inteligent la dieta și stilul de viață - nu peretruzhdaetsya te antrenamente și nu a muri de foame. Ca urmare, el a scăzut la 15 kg, care a fost foarte mulțumit. Și apoi m-am decis pentru a elimina stomac, urechi pe șolduri. Și apoi a început. Greutatea nu a plecat. Am avut de a reduce aportul de calorii la 700 pe zi. Numerele de pe scalele au început să scadă, precum și sănătatea mea.
Anorexie: povești de viață. fotografie anoreksichek
defalcări nervos, episoade de chef-eating, greva foamei, lacrimi, subțierea părului, pierderea vederii - aceasta nu este o listă completă a consecințelor teribile. Dar toate aceste greutăți, nu am observat, am găsit o alternativă la frumusețea pierdută - unghiile deasupra capului, păr scurt, machiaj. Și apoi a început să leșine, așa că am început să ajung la spital, unde am fost îngrășate forțat. Dar acasă, m-am așezat din nou în greva foamei. Ca urmare a insuficienței renale, ficatul, debutul osteoporozei, hormoni schimbat. Și cu o greutate de 38 kg, am murit. "
Anorexie: povești de viață. fotografie anoreksichek
Anorexie în istoria femeilor nu aduce nimic bun. La sfârșitul așteptare lor pentru viața rupte, psihicul rupt, singurătate, invaliditate sau chiar moartea. Este în valoare de victime „Prince“, un corp perfect sau alte plăceri, pentru care fetele încep să piardă în greutate?
Anorexie: povești de viață. fotografie anoreksichek

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cum de a calcula greutatea idealaCum de a calcula greutatea ideala
AnorexieAnorexie
Dieta anoreksichekDieta anoreksichek
Pierde greutate - este doarPierde greutate - este doar
Cum de a păstra o dietăCum de a păstra o dietă
De ce avem nevoie de o conspirație la pierderea în greutateDe ce avem nevoie de o conspirație la pierderea în greutate
Influență benefică asupra organismului uman de fitnessInfluență benefică asupra organismului uman de fitness
Arata despre pierderea in greutate - un stimulent pentru a merge pe o dietaArata despre pierderea in greutate - un stimulent pentru a merge pe o dieta
Care sunt simptomele de anorexieCare sunt simptomele de anorexie
Adevărata dragoste pentru forum femeilorAdevărata dragoste pentru forum femeilor
» » Anorexie: povești de viață. fotografie anoreksichek

© 2011—2021 rum.herinhap.ru