rum.herinhap.ru

Varza pâine!

Și varza este preferatul meu !!! KARAVAJj!
Loaf! Loaf! Pe cine doriți - alegeți !!! Nu uitați Numărarea copiilor?
Lista de produse modeste indecentă: varza, smântână, sare și chimen! semințe de susan, biscuiti, unt, adăugări opționale: ciuperci, sau branza, sau branza de vaci, sau morcov. Eu încă susan și iarbă de măsline.

Deci ... (a fost numit Tatiana) ... începe - pentru o pâine au nevoie de o formă cu un capac, se aplică ulei pentru a forma, se taie varza în bucăți, au tăiat venele și resturi de groase, frunze de varză pune în formă de top placă de grăsime smântână, se presară cu sare , susan și tminom.Sloyami răspândirea grăsuț, am haina si se presara, îmbrățișându-unul pe altul. Straturi așa cum se dorește, frunzele superioare ale cele mai frumoase ei vor încerca să închidă întreaga pâine. Ultimul strat este promazhem, de asemenea, smantana, se presara cu pâine albă rasă sau pesmet, se adaugă semințe de susan, și a pus bucățile de unt pe un strat de biscuiti. Închideți capacul și în cuptor la 180 de grade timp de o jumătate de oră.

Crusta crocantă a fost nevoie de 15 de minute până când este gata pentru a scoate capacul.
Ia un cuvânt - este foarte gustos, pâine varză fierte cu brânză, brânză de vaci, ciuperci și morcovi. Și este posibil și acest lucru numai cu semințe de chimen și smântână !!
Fii creativ! Totul este în mâinile tale !!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Friptură de la domiciliu în multivarkaFriptură de la domiciliu în multivarka
Caserola în multivarkaCaserola în multivarka
Gratin de cartofi în multivarkaGratin de cartofi în multivarka
Mese vegetariene pe ziMese vegetariene pe zi
Caserola brânză de vaci cu ierburiCaserola brânză de vaci cu ierburi
Supa de varza Dieta pentru obezitateSupa de varza Dieta pentru obezitate
Chiftele piept de pui dieteticeChiftele piept de pui dietetice
Baked multivarka pasteBaked multivarka paste
Supa de varza Dieta pentru gutăSupa de varza Dieta pentru gută
Varza DietaVarza Dieta
» » Varza pâine!

© 2011—2021 rum.herinhap.ru