rum.herinhap.ru

Jurnal de greutate sau de a pierde drumul postroynet meu

jurnal de a pierde in greutateÎn timpul iernii mea figura deja nu foarte ideală a fost atașat câteva kilograme în plus, dar din moment ce toate încercările mele anterioare de a pierde în greutate nu au avut succes, de data aceasta am decis să piardă în greutate pentru știință.

Am început cu o excursie la un psiholog, care a raportat că toată viața mea am fost afectat de complexe cu privire la propria lor greutate. În timpul consultației am fost informat că, cu ajutorul auto-hipnoza puteți obține rezultate, trebuie doar să se oprească angajarea în autoflagelare. Nu te poți numi un colon si un abuz pentru fiecare bucata mica de dulce.

Greu minte dieta inhiba aproape mai mult decât sentimentul de kilograme în plus. Alimente - o sursă de energie, deci postul nu este permis. Dar exercitarea - este necesară o figură frumoasă, în plus, este timpul pentru a distrage atenția de la gândirea despre alimente.

Deci, am decis să postroynet cu siguranta vara.



luni
Din moment ce am fost întotdeauna frumos pentru a începe o viață nouă luni, am decis să nu schimbe obiceiul, și de această dată, a început să exploreze modă dieta japoneza. Sport Nu-mi place în mod special, dar întotdeauna îi plăcea să înoate. Cu această ocazie, în cele din urmă m-am înscris într-un bazin de înot.

Meniul a fost destul de slabă, ca cea mai buna a fost doar micul dejun de la biscuiți dietetice și cafea. Pentru masa de prânz, avem suc de roșii, două ouă fierte, salata de varză și pește fiert pentru cină. Având în vedere că seara am petrecut o oră în piscină, apoi cu același succes, nu a putut lua masa în principiu, din moment ce există sunt ca de nesuportat. Falling adormit, m-am imagina pe plaja frumoasă și armonioasă.

marți
Produsele a devenit chiar mai puțin pentru micul dejun a fost pus câțiva biscuiți, o bucată de pește pentru cină și o salată, iar cina este practic absentă, ca o ceasca de iaurt cu o bucată de pâine neagră, nu cred că de la sine. Aceasta a ajutat distrage atenția de comedie bună la televizor, dar în pauzele comerciale să se abțină de la raid frigider a fost foarte greu.



miercuri
Starea de spirit la zero, vreau să-l omoare pe toată lumea, este văzută în jurul alimentelor. Dorința de a scuipat pe tot si a iesi din dieta creste, se oprește doar senzație de rău pentru mine, ceea ce este, timp de două zile, nu ar trebui să se torturate până la moarte?

Porridge de fulgi de ovăz cu lapte degresat pentru micul dejun părea destul de gustos chiar si fara zahar, pentru masa de prânz din nou, au fost morcovi cu brânză și fructe la cina. A mers la culcare la ora opt, altfel aș fi dus acolo.

joi
I a lua destul de somn si starea de spirit mult mai bine. Ceea ce am făcut!
Pentru micul dejun a fost un măr mare pentru masa de prânz o omletă și salată pentru cină și iaurt mandarină. Având în vedere că seara a fost planificat piscina, alimente dense nu ar merge deloc.

vineri
Blugi au devenit mai libere, care nu au putut să nu vă rog. M-am uitat în oglindă și mi-am spus că eu sunt atractive. Există încă 9 zile ale dietei. Eu stau!

Pe drum blugi noi acasă cumparat de dimensiuni mai mici. În prezent, este cale de întoarcere.

Am decis că dosizhu exact pe o dieta înainte de sfârșitul anului. Dar, continua sa stea pe o dieta foame nu va, vom scrie mai bine și mai mult în clubul de fitness și vor învăța să mănânce în mod corespunzător. Până în vara să fie sigur de a pierde in greutate.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Metode cadru 25 slăbireMetode cadru 25 slăbire
Povești de cititori pierde în greutate și să nu câștige în greutatePovești de cititori pierde în greutate și să nu câștige în greutate
Ce va ajuta să piardă în greutate? Du-te!Ce va ajuta să piardă în greutate? Du-te!
Pierderea in greutate pe o dieta MirkinPierderea in greutate pe o dieta Mirkin
Sursele de inspirație pentru pierderea în greutate eficientăSursele de inspirație pentru pierderea în greutate eficientă
Lenea, care ne împiedică să piardă în greutateLenea, care ne împiedică să piardă în greutate
De ce avem nevoie de o conspirație la pierderea în greutateDe ce avem nevoie de o conspirație la pierderea în greutate
Pierdere în greutate efectivă pe hrișcă și chefir dietePierdere în greutate efectivă pe hrișcă și chefir diete
Proteine ​​dieta. Review-uri și rezultateProteine ​​dieta. Review-uri și rezultate
Filme despre pierderea in greutateFilme despre pierderea in greutate
» » Jurnal de greutate sau de a pierde drumul postroynet meu

© 2011—2021 rum.herinhap.ru