rum.herinhap.ru

Apa Sassi: o reteta pentru pierderea în greutate

denumirea băuturii, care este cunoscut sub numele de „apa Sassi“ provine de la numele American Cynthia Sass. Vitamina vodichka îmbunătățește tractul gastro-intestinal, reduce formarea de gaze, accelerarea lipolizei pentru pierderea în greutate și contribuie la eliminarea produselor metabolice.

Cuprins:



Rețetă pentru apa Sassi

Apa Sassi: o reteta pentru pierderea în greutate
Cassi apă: comentarii

Pentru a prepara apa Sassi nevoie:



2 litri de apa de izvor (sau potabilă îmbuteliată) apa
1 linguriță imbirya- răzuit
1 castravete, cojită cu atenție și tăiat în felii subțiri kruzhochkami-
1 lamaie, tăiat în felii subțiri foarte kruzhochkami-
Dozen frunze de menta mici (proaspete).

Toate ingredientele sunt plasate într-un container (frunze de menta mâinile pre-sitele), se umple cu apă. Recomandat pentru a prepara o băutură seara, pe timp de noapte (10-12 ore), capacitatea de a pune pe raftul de jos a frigiderului. Pe parcursul a doua zi vom bea toată apa.


Cum să pregătească și să bea apă Sassi

  • Toate ingredientele pentru băutură ar trebui să fie de înaltă calitate;
  • Fructe, legume, plante aromatice bine curățate, castraveti si radacina de ghimbir - curat din piele;
  • Sassi apa nu poate părăsi soarele și în căldura de stocare a apei pentru a fi gătite într-un recipient opac, de exemplu un borcan;
  • Apa potabilă trebuie să fie în timpul zilei, la un moment dat să nu bea mai mult de un pahar. Ultima tehnica nu este recomandat pentru apă în mai puțin de 1,5 ore înainte de somn, astfel încât să nu provoace umflarea;
  • Înainte de utilizare, apa se poate scurge;
  • Apa ar trebui să înlocuiască treptat cafea și ceai;
  • Cynthia Sass recomandă să combine utilizarea apei din Sassi dieta pentru burtă.



Apa Sassi: o reteta pentru pierderea în greutate
Sassi Apă: comentarii și rezultate

Contraindicații la utilizarea apei Sassi:

  • reacție alergică la componentele sale,
  • insuficiență renală severă,
  • gastrite, ulcere gastrice și duodenale și alte boli cronice în faza acută.


Apa Sassi: comentarii

Irina, în vârstă de 39 de ani. Am lupta cu exces de greutate aproape de la nașterea primului ei fiică. Dacă un tânăr este capabil să cu un bang, apoi cu varsta organismul trece printr-un proces ireversibil, încetinind metabolismul, și chiar și activitatea fizică, uneori, nu dă un efect pozitiv. Sassi apă, am decis să-l încerce, pentru că, în plus față de excesul de greutate am crescut flatulență. Apa are un gust bun, nimic în plus sub formă de miere nu adaugă, apa, ghimbir, castravete, lamaie si menta. Perfect tonifiat și într-adevăr ajută la reducerea poftei de mâncare, am băut doar o lună de stomac nu a reușit. Asigurați-vă că să acorde o atenție recomandărilor, în cazul în care stomacul este slab, apoi cu extremă precauție bea apă Sassi.

Maria, în vârstă de 27 de ani. Încă din copilărie mea am fost slab și chiar prea subțire. Și după livrare adăugat 8 kg în șase luni și sa verificat ceea ce este celulita și burta agățat. Într-o panică, am început să caute prin diferite diete încă nu a început să deranjeze stomacul. Iar sentimentul enervant de foame, a mers rău pe lume. Apoi a dat peste un articol despre apa Sassi. Am decis să încerc. Rețeta este simplă și nu necesită mult timp. Gustul este, de asemenea, absolut dezgustător. Și a ajutat. Și apoi am analizat compozitia, caloric si a dat seama că efectul acestei ape este complet justificată științific. Se arde rapid și ușor excesul de grăsime. Minus 6 kg. Sunt foarte fericit!

Vă recomandăm: recenzii ghimbir dieta

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Bea din castravete cu lamaie pentru pierderea in greutateBea din castravete cu lamaie pentru pierderea in greutate
Muratura vegetarianăMuratura vegetariană
Apă cu slăbire ghimbirApă cu slăbire ghimbir
Fasole cu carne de pui și roșiiFasole cu carne de pui și roșii
Retete salate delicioase de fructe pentru pierderea in greutateRetete salate delicioase de fructe pentru pierderea in greutate
Ghimbir si lamaie pentru pierderea in greutateGhimbir si lamaie pentru pierderea in greutate
Delicious, aromatice și sănătoase: mere cu scortisoara pentru pierderea in greutateDelicious, aromatice și sănătoase: mere cu scortisoara pentru pierderea in greutate
Băutură ghimbir pentru pierderea în greutateBăutură ghimbir pentru pierderea în greutate
Ginger băutură - eficient și simplu mod de a arde de grăsimeGinger băutură - eficient și simplu mod de a arde de grăsime
Menta pierdere în greutateMenta pierdere în greutate
» » Apa Sassi: o reteta pentru pierderea în greutate

© 2011—2021 rum.herinhap.ru