rum.herinhap.ru

Pepene verde dieta meniu cu 3 zile, iar rezultatele

dieta pepene verde timp de trei zile: meniu, comentarii și rezultate slăbire

Meniu dieta pepene verde, timp de 3 zile înainte de ridicol de simplu: pepene verde. Asta e tot. Dacă adăugați pâinea de secară, este posibil să se extindă această dietă până la 5 zile. Dar noi vorbim în continuare în mod specific despre dieta de trei zile, deși diferența este mică.

Deci, pepene verde este de 92% apă, astfel încât efectul de pierdere în greutate nu este atins prin reducerea tesutului adipos din organism, ci prin eliminarea excesului de lichid din organism și spălarea toxine - ceea ce face ca aceasta dieta pe de o parte inutil, și cu un alt - un foarte util . Dacă doriți să piardă în greutate, a scăpa de excesul de grasime, atunci va fi nevoie de timp si perseverenta, timp de 3 zile nu a funcționat, iar pepenii verzi nu va ajuta aici. Dacă doriți să curățați corpul, atunci aceasta dieta este pentru tine. Acesta va îmbunătăți sistemul imunitar si starea generala de sanatate, da putere pe termen lung și energie.

dieta pepene verde timp de 3 zile: descriere și meniu

Cand dieta pepene verde ar trebui sa mananci 1 kg de pulpă de pepene verde per 10 kg greutate corporală. Cu alte cuvinte, dacă se cântărește 70 kg, ar trebui să mănânce 7 kg de pepene verde pe zi. Înainte de a începe dieta ar trebui să se consulte cu un medic. Este contraindicat la persoanele care suferă de pietre la rinichi, un aport mare de lichide le poate muta și provoca obstrucție. În pepeni o mulțime de zahăr, astfel încât aceasta dieta este contraindicat la diabetici.



După dieta treptat tranziția la un regim alimentar normal. Nu ghiftui doar tot ceea ce doriți, în caz contrar toate kilogramele returnate imediat. Începeți cu portii mici de alimente cu conținut scăzut de grăsimi: pui, cereale, pește, legume și fructe.

Încă o dată subliniez, dacă aveți probleme cu rinichii, trebuie sa se consulte cu medicul dumneavoastră. Dieta vă poate afecta, dar poate ajuta. Aici este una dintre comentarii cu privire la aceasta.

„Dieta foarte cool. Chiar am încercat vara trecută. Doar aici nu iau în considerare faptul că am pietre la rinichi mici, iar aceasta dieta poate provoca le. Aceasta este ceea ce sa întâmplat câteva zile. Dar am continuat, și după o săptămână de pietre mici și nisip „curățat“. Deci, nu numai că este bun subțire, dar, de asemenea, a avut loc o „preventiv“. - E un an și jumătate de ani ca nici un nisip sau pietre nu mă deranjează "



beneficii dieta ne-am dat seama, dar nu-l abuzeze. Organismul trebuie să obțină un set de elemente și vitamine. În pepeni verzi-le pe toate, desigur, nu. Ca și în toate, să păstreze echilibrul, și apoi tot ceea ce va beneficia numai.

dieta pepene verde poate fi clasificat ca mono-diete - din punct de vedere al eficienței într-un timp scurt, acestea sunt optime, dar iesi din astfel de dieta este mult mai dificil. meniu detaliat pentru a ieși din dieta pepene verde puteți găsi pe această legătură. A de mai jos - recenzii de dieta pepene verde timp de trei zile, care a avut deja timp pentru a încerca să-și imagineze un cititor al site-ului nostru.

Pepene verde dieta: comentarii și rezultate slăbire

Astăzi, a treia zi de pe dieta pepene verde, fir cu plumb - 1KG. Transferate usor, asa ca ...

Timp de 4 zile - 2 kg, SUPER !!! Pentru mine dieta pepene verde a fost cel mai usor si delicios, vom merge mai departe.

5 zile -2,2kg. Acum, principalul lucru pentru a face un mod corect și să nu fie rupt.

Nu suferință, stând pe aceasta dieta, eu nu simt astăzi a 5-a zi, nu mânca doresc să mănânce dreapta a devenit de trei saptamani inainte de dieta, a scăzut de 3,5 kg, este acum chiar 1.5 este plecat, eu sunt foarte mulțumit de creșterea 154, greutatea este acum 50, am 34 de ani, au doi copii! Mi-ar recomanda aceasta dieta !!!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Dieta pepene galbenDieta pepene galben
Cum să piardă în greutate în 3 zile 3 kgCum să piardă în greutate în 3 zile 3 kg
Dieta Cehă. Cum să-și piardă 15 kg în 3 săptămâniDieta Cehă. Cum să-și piardă 15 kg în 3 săptămâni
Cum de a păstra o dietăCum de a păstra o dietă
Dieta de trei zileDieta de trei zile
Zilele de post pentru reintinerireZilele de post pentru reintinerire
Pepene verde DietaPepene verde Dieta
Proprietăți utile și pepene verde caloriiProprietăți utile și pepene verde calorii
Dieta de ridicareDieta de ridicare
Dieta MoonlightDieta Moonlight
» » Pepene verde dieta meniu cu 3 zile, iar rezultatele

© 2011—2021 rum.herinhap.ru