rum.herinhap.ru

Deserturi fără a afecta cifrele - sfaturi dinte dulce

Articolul scris de unul dintre cititorii site-ului pe baza propriei lor experiențe de pierdere in greutate fara dieta.

Doamnelor, dacă nu poți trăi fără dulce, nu te tortura și de a face complet fara deserturi. Există oameni care pot tolera cu ușurință lipsa de dulciuri, și au un dinte dulce, care au o stare proasta, dacă nu mănâncă cel puțin o bucată de ciocolată. Eu fac parte din al doilea grup, și o mulțime de îngrijorat din cauza pasiunii sale pentru dulciuri, până când m-am gasit pentru cea mai bună soluție: ușor, nu dăunează deserturile figura. Vreau să împărtășesc cu voi concluziile mele.



În primul rând, nu se grăbește să se bucure. Deserturi, utile pentru figura, nr. Putem minimiza numai răul de la ei. Aceasta este, în fiecare zi pentru a vă răsfăța deserturi ar fi de prisos. Selectați mai multe zile pe săptămână, atunci va permiteti dulce.

Mai mult, atunci când a venit mult-așteptata „zi de dulce“, alege din întreaga diversitate mare de cofetărie care aduc cea mai mare bucurie sufletului și nu dăunează organismului. Din achiziționarea de dulciuri în beneficiul va merge jeleuri, bezele și bomboane. Ele conțin pectină agent benefic și puțină grăsime. Dacă decideți să vă răsfățați cu dulciuri sau cookie-uri, pentru a alege scumpe și de calitate. Dacă ați cumpăra mai puțin, și se vor bucura de fiecare mușcătură de bunătăți scumpe. Încercați dulciuri pe fructoză. Secțiunea dieta puteți găsi toate tipurile de cookie-uri și ciocolată fără zahăr. calorii adevărate și grăsimi în ele încă abundă, așa că nu te dus de val. Desigur, este de remarcat ciocolata neagra, care este considerat a fi chiar benefic pentru sănătate. Dacă vă place un gust specific - mânca sănătate. Expertii recomanda ca halva sursa multor substanțe nutritive, dar eu personal, cu toate că eu o iubesc, păzește-te acolo, din cauza volumului mare de grăsimi și calorii.

Refuză toate costurile de la prăjituri, biscuiți cu unt, prăjituri și alte coacere bogate in calorii. Nu ar trebui să mânca prea mult. De la un bomboane nu mai bine, și zeci în mod necesar să fie amânate la talie și pe al cincilea punct. Pe langa vanzarea de dulciuri, puteți întotdeauna trata-vă la o casă, preparate dietetice dulci. Utilizați diferite variante de iaurt, iaurt degresat, fructe, fructe uscate, miere și nuci. Dintre aceste alimente pot fi preparate deserturi, piureuri, salate de fructe, caserole ... fantezie Limita nu există. Încercați, experimentați și răsfățați-vă și de acasă dulciuri utile.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Dieta nutrisistemaDieta nutrisistema
Iaurt, ghimbir, scorțișoară: curățare, pierderea în greutate, întinerire.Iaurt, ghimbir, scorțișoară: curățare, pierderea în greutate, întinerire.
Dieta dulce este prin ochii unui antrenorDieta dulce este prin ochii unui antrenor
Deserturi cu conținut caloric scăzutDeserturi cu conținut caloric scăzut
Oamenii de stiinta: mananca dulce și nu creștere în greutate - destul de realeOamenii de stiinta: mananca dulce și nu creștere în greutate - destul de reale
Tabelul din ajunul Anului Nou: gustoase și sănătoaseTabelul din ajunul Anului Nou: gustoase și sănătoase
Cele mai delicioase deserturi slăbire rețete cu fotografiiCele mai delicioase deserturi slăbire rețete cu fotografii
Notă pierde în greutate dinte dulce: dulceața bucurieiNotă pierde în greutate dinte dulce: dulceața bucuriei
Meniul dietetice pentru 8 martieMeniul dietetice pentru 8 martie
Dietetice prăjitură cu brânză - un tratament fără a afecta cifreleDietetice prăjitură cu brânză - un tratament fără a afecta cifrele
» » Deserturi fără a afecta cifrele - sfaturi dinte dulce

© 2011—2021 rum.herinhap.ru