rum.herinhap.ru

Povești de cititori pierde în greutate și să nu câștige în greutate

Principiul a fost derivat independent de mine în 2004, când la înălțimea 164 cm, am cântărit 65 kg. Pentru o bază de revista „dieta“ vine cu o periodicitate a fost luată o dată pe an. Citiți și aplicat mental pentru ei, modul lor de viață (la acel moment am fost activ și a lucrat din greu), toate l-au descris sfaturi dieta de nutriționiști, și nu o dată - acest proces mi-a luat o săptămână 2. Rezultatul a fost relevant pentru toate fiziologice și munca mea așa-numiții factori obiectivi „Dieta“.

Repet: acest mod de putere temporară am „inventat“ doar pentru mine, pe care te sfătuiesc să faci toate, fără excepție, ca ceea ce este acceptabil pentru unul - pentru altul - făină. La prima vedere, metodele mele pot părea familiar durerea, dar, de fapt, acesta este sfatul meu simbioză de diferite nutriționiști, un singur principiu, nu pretinde la titlul mândru de „dieta“.

Așa cum am fost în stare să-și piardă în greutate și să nu câștige în greutate
Punctul semnificativ generale: de la produsele alimentare în cantine / cafenele etc. Va trebui să fie abandonate. Am purtat-o ​​la locul de muncă masa de prânz (care a fost plasat într-un recipient mic) și snacks-uri care se potrivesc în buzunarul poșetă. Micul dejun și cina la domiciliu. Astfel, ora de prânz fără a crește timpul alocat pe el, eu personal au crescut cu timpul pe care nu am sta în linie la mese locale / așteptare pentru comanda într-o cafenea / merge la magazin pentru produse alimentare, prin cârlig sau prin tăiere, etc. În timpul liber am fost de mers pe jos într-un parc din apropiere.

Deci:
1. Ștergeți sare. În general. Alternativa - sos de soia. A fost suficient pentru mine să-l folosească doar la început, apoi l-au abandonat complet - devin plictisitoare, și am obișnuit cu mâncarea nesărat.

2. Nimic din tigaie! alimente bucătar într-un cazan de dorit să fie dublu (pentru a fi mai delicioase), dar pot fi coapte sau fierte și în folie în cuptor: piept de pui / pește + legume (toate, cu excepția cartofilor). În timpul iernii și legume de primăvară ajută într-adevăr „îngheța“, este acum în magazine și o mulțime de diferite. Dar eu sunt „liber“, nu a putut rezista cartofii noi si se coace-l fără nici o folie in cuptor pana se rumeneste, DAR mâncat fără carne / pește, dar cu o mulțime de verdeață.



3. Rolls / prăjituri / biscuiți, zahăr, etc. - au dreptul de a exista, dar, de exemplu, din punctul de vedere al unei femei - slipuri bărbați, ei sunt, dar noi nu vrem :) Daca foarte bine mancarime pentru desert - OK, am cumparat cateva fructe diferite, tăiate într-o farfurie, se presara cu scortisoara, felii înmuiat în topită pe o baie de apă și a mâncat ciocolata neagra. Întreaga placă nu este mic. Omul fericit nu a fost la acel moment :) O altă opțiune - prăjitură cu brânză (o grămadă de rețete este în rețea, nu se va repeta). Acest „drog“ am suficient pentru o lungă perioadă de timp :)

4. Snacks - fructe uscate sau fructe și nuci.



5. Cel puțin 2-3 litri de apă pe zi (- apă plată, nu sifon / ceai / cafea).

6. băutură foarte util și satisfăcătoare: o mare sau de o cana (cana) se toarnă volum de 350-400 ml 250 ml pahar de chefir obișnuit sau orice produs lactat fermentat, cu excepția așa-numitul dulce iaurt - din cauza incompatibilității lor cu „aditiv“. Îmi place acru - lingura, astfel prikolko este :). Aditivi - orice verdeață tăiat / narvanaya. Lot. Posibil, în loc de o gustare.

7 ... Și e tot :) am taxa, spre rușinea mea, nu a fost implicat, dar rezultatul este pierderea in greutate, acest fapt nu este afectat.

După personalul de sex feminin (pentru cea mai mare parte - nehudenky) a remarcat cu neplăcere că „atârnă pantaloni“, am dat seama că am fost pe drumul cel bun. Mai târziu (după șase luni), a trebuit să se schimbe aproape complet garderoba ta de vara ichast Demi, deoarece Am început să cântărească 55 kg (de exemplu, a pierdut 10).

Apoi, am început să facă concesii ei înșiși deja sub formă de prăjituri, produse de patiserie și altele asemenea, dar greutatea în continuare a continuat să scadă treptat. Acum, mai mult de + - 52 kg, nu am format.

Mult noroc! Dacă aveți întrebări - răspunde la toate :)!

Autor: Maria

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Ceai lapte pentru pierderea în greutateCeai lapte pentru pierderea în greutate
Review-uri de dieta hrișcăReview-uri de dieta hrișcă
Cât de multe calorii ai nevoie pe zi, pentru a pierde in greutate?Cât de multe calorii ai nevoie pe zi, pentru a pierde in greutate?
Dieta aleluiaDieta aleluia
Ce să caute într-o seară romantică? Top 10 filme despre dragoste cu wellnesso.ruCe să caute într-o seară romantică? Top 10 filme despre dragoste cu wellnesso.ru
Masajul anticeluliticMasajul anticelulitic
Cum de a calcula greutatea idealaCum de a calcula greutatea ideala
Cum să nu câștige în greutate după dietaCum să nu câștige în greutate după dieta
Fie că zilele de post eficiente?Fie că zilele de post eficiente?
Ceea ce ne împiedică să piardă în greutate?Ceea ce ne împiedică să piardă în greutate?
» » Povești de cititori pierde în greutate și să nu câștige în greutate

© 2011—2021 rum.herinhap.ru