rum.herinhap.ru

Cât de subțire Graham Elliot

Cât de subțire Graham Elliot
Citeste articolul:
Grjem-Jelliot-pohudel-otzyvy

Cât de subțire Graham Elliot: slăbire secrete ale celebrului bucătar

Un an în urmă, Graham Elliot cântărit foarte bine, dar a fost capabil să schimbe radical forma timp de mai multe luni, cu ajutorul chirurgiei si o dieta speciala.

Cât de subțire Graham Elliot dezvăluie secretele de stele ^

Graham Elliot - un celebru bucătar și TV prezentatorul emisiunii „MasterChef“. La vârsta de 36 au decis să lupte împotriva obezității, care a avut mai multe, și foarte de succes: acum este imposibil pentru el să spună că, odată ce el a fost foarte obezi.

Famous american bucătar-șef și prezentatoarea de televiziune Elliot Graham (Elliot Graham) nu ascunde ceea ce făcea el însuși o intervenție chirurgicală pentru a reduce stomac, după care a scăzut de 70 de kilograme în doar peste șase luni, dar aceste rezultate fac ajutat nu numai o intervenție chirurgicală, dar, de asemenea, o masă specială.

Graham Elliott a pierdut: înainte și după

Înainte de Graham Elliot o mulțime de greutate, greutatea sa de pe scara de 180 kg, dar acum este în intervalul de 80-90 kg. Toate modificările la tipul lor de apariție informează abonații Instagramme, care pune în mod constant noi fotografii.

Descărnat Graham Elliot pentru a discuta despre multe dintre mass-media, și într-unul dintre ele, chiar el a intrat în „schimbări 10 celebrități șocante de top.“ Chef se spune că pentru a obține astfel de rezultate l-au ajutat nu numai dieta si chirurgie, dar, de asemenea, de sport: el vizitează de trei ori pe saptamana, piscina, și în același timp, reușește o centrare.

Pe o dietă Graham Elliot stătea

Această întrebare deranjează publicul nu mai rar decât atât, cât de mult mai subțire Graham Elliot. In special femeile si persoanele obeze. În cuvintele lui Graham, el nu se limitează prea strict la dieta, dar aderă strict la anumite reguli, care l-au ajutat să scape de excesul de greutate.

Slimming Secretele lui Graham Elliot:

  • Trebuie să se abțină de la alimente și să nu mănânce alimente delicioase, dar dăunătoare și de mare de calorii: zahăr, banane, pepene galben, mango, cartofi, porumb, dulciuri, produse de cofetărie și produse de patiserie;
  • Asigurați-vă că pentru a merge in pentru sport - va spori eficacitatea dietei.

Celebrul restaurator Graham Elliot a pierdut nu numai din cauza limitărilor sa mutat în alimentația corectă, și folosește acum doar alimente utile și conținut scăzut de calorii. Printre acestea se numără următoarele:

  • Tipuri Lean de pește și carne;
  • verdeață;
  • Legume și fructe (cu excepția interzise);
  • fructe de pădure;
  • Băuturi lactate cu conținut scăzut de grăsimi;
  • Branza de vaci cu conținut scăzut de grăsime;
  • Boabe de cereale.


Știind cât de subțire Graham Elliot, oricine poate profita de secretele sale, precum și crea propriile meniuri pe modelul de mai jos.

Graham Elliott a pierdut: Reguli, meniuri și rețete *

Grjem-Jelliot-pohudel-otzyvy

Cât de subțire Graham Elliot rezultat uimitoare

Slimming reguli de Graham Elliot:

  • Ai nevoie doar mânca alimente sănătoase, a căror listă a fost dat anterior;
  • Asigurați-vă că pentru a bea multă apă: din cauza acestui Elliot Graham a pierdut, pentru că cea mai comună apă minerală fără gaz poate scapa rapid corpul de toxine și deșeuri, precum și excesul de lichid;
  • Putere porțiuni fracționare - baza dietei: mananca nevoie de 5 ori pe zi, dar fiecare masă nu trebuie să dureze mai mult de 200 g

Elliot Graham Dieta: Meniu

Acesta este construit pe o astfel de slăbire dieta Graham Elliot:

  • Steam omletă mic dejun și o ceașcă de ceai;
  • Pe mere am mânca masa de prânz (2 buc.);
  • Masa de prânz supa de legume, salate ușoare de legume și chiftele aburit;
  • O gustare de după-amiază orice fruct;
  • Pentru cină, vom mânca legume coapte, fierte sau aburit si o bucata de piept de pui fiert.

Dieta rețete Graham Elliot



Rețetă pentru salata de legume:

  • Se mărunțește morcovi rasi, mere feliate, ardei gras și mărar;
  • Toate amestecare, îmbrăcat cu suc de lamaie.

Reteta Omleta cu abur:

  • Se bat 2-3 oua cu lapte si sare;
  • Pune untul într-un vas uns recipient și se fierbe într-un aburitor timp de 20 minute.

Rețetă pentru dieta supa de legume:

  • morcovi Shred, țelină, pătrunjel și praz;
  • Se umple într-un vas de 1,5 litri de apă, se aduce la fierbere, aruncând legume, sare;
  • Adăugați condimentele, se fierbe pana cand se inmoaie.

De asemenea, vă recomandăm să citiți articolul Cât de subțire Eugene Dobrovol'skaya.

Cât de subțire Graham Elliot recenzii nutriționiști ^

Privind la ea ca pierderea in greutate Graham Elliot, puteți vedea că nu a fost fără o intervenție chirurgicală. În ciuda acestui fapt, chiar și operațiunea nu ar da rezultate stabile în cazul în care restaurator nu aderă la alimentația corectă: kilograme aruncate pur și simplu se va întoarce în curând.

Opinii despre dieta lui Graham Elliot:

Diana, în vârstă de 30 de ani:

„Nu aș numi acest lucru o dieta prea stricta, dar pierde în greutate Graham merita cu siguranta lauda: el a scăzut de aproape 100 kg, în timp ce celălalt nu poate fi în 1-2 ani pentru a arunca chiar și 10. În ceea ce pentru mine, l-am pierdut pe cât mai multe dintre 1,5 luni, iar în produsele alimentare în sine nu este limitat în mod particular, cu excepția respectării regulilor de Elliott »

Lyudmila, 33 ani:

„Nu se poate vorbi despre dieta rigiditate Graham Elliot, pentru că acest lucru nu este absolut cazul: acesta este transferat destul de ușor - eu personal foamete niciodată nu a simțit în 2 luni, ca în cazul în care hrănit cu un program si nu sari peste mese. În această perioadă am pierdut 12 kilograme, dar acest lucru nu este limita. Cred că în 3-4 săptămâni va obține rezultatul dorit "

Zinaida, în vârstă de 39 de ani:

„Graham dieta, imediat mi-am scos 15 de kilograme, cu toate acestea, a trebuit să se așeze pe ea aproape 3 luni, beneficiul este lumină și nu este dăunătoare. Cred că, după aceste schimbări șocante Elliott câștigă popularitate chiar mai mult, și același lucru este valabil și pentru sistemul său alimentar: după un timp pe ea va ști în fiecare a doua persoană "

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Ce armonie se măsoară?Ce armonie se măsoară?
Cât de subțire Alina KabaevaCât de subțire Alina Kabaeva
Paulina Andreeva - inaltime, greutate, și parametrii de formă actritaPaulina Andreeva - inaltime, greutate, și parametrii de formă actrita
Dieta „10/10/80“Dieta „10/10/80“
Cât de subțire a crescut SyabitovaCât de subțire a crescut Syabitova
Cât de subțire buhun MariyaCât de subțire buhun Mariya
Cât de subțire Eugene Dobrovol'skayaCât de subțire Eugene Dobrovol'skaya
Calea mea spre o figură subțire: am pierdut 7 kgCalea mea spre o figură subțire: am pierdut 7 kg
Împachetări de muștar pentru pierderea in greutate - secretele soluții simpleÎmpachetări de muștar pentru pierderea in greutate - secretele soluții simple
Oamenii de stiinta: oameni de grăsime subțire poate induce supraalimentareOamenii de stiinta: oameni de grăsime subțire poate induce supraalimentare
» » Cât de subțire Graham Elliot

© 2011—2021 rum.herinhap.ru