rum.herinhap.ru

Cât de subțire Olga kartunkova

Cât de subțire Olga Kartunkova
Citeste articolul:
Olga-Kartunkova-pohudela

Olga a crescut subțire Kartunkova: dezvăluie secretele

În urmă cu doar câteva luni Olga Kartunkova cântărea destul de mult - 134 de kilograme. În cuvintele ei, ea a revenit după nașterea a doi copii, dar după un timp a apărut în fața publicului postroynevshey - că ea a reușit să obțină printr-o dieta speciala.

Cât de subțire Olga Kartunkova: istorie și secrete ^

Olga Kartunkova este căpitanul Pyatigorsk KVN, și distins întotdeauna prin Teleses luxuriante. Ea nu a suferit din cauza acestui complex, și că nu incomoda, atâta timp cât ea nu a rupt un picior. După cum se recunoaște Olga, medicii au spus că, dacă nu au fost supraponderali - prejudiciul nu a fost atât de gravă.

Olga Kartunkova a pierdut în greutate, înainte și după

Când cultivate în 168 cm de la Olga Kartunkova OIO cântărit în prealabil 134 de kilograme, dar după slăbire a început să cântărească 116 kg, adică Acesta a scăzut la 18 kg. În cuvintele ei, acest lucru nu este scopul final, și ea intenționează să arunce până la 35 kg.

Soțul Olga Kartunkovoy a recunoscut că, în ciuda 17 de ani de viață împreună, el este încă îndrăgostit de ea, și recunoscător pentru cei doi copii și umor irepresibil. Apropo, familia Olga a crescut aproape obișnuiți cu noul ei mod de viață, pentru că în loc de alimente grase obișnuite de pe masa prezinta acum feluri de mâncare doar utile.

Când Kartunkova subțire, mulți nu a putut crede ochilor mei: folosit pentru a vedea sub formă de gogoși, și pierderea în greutate imediat un efect notabil asupra siluetei ei. Olga a spus că a fost dificil de ea, numai prima dată când a trebuit să se obișnuiască cu o dietă complet nou, renunta la biscuiți preferate și alte produse nocive.

În primul rând mai subțire Olga Kartunkova o lungă perioadă de timp nu a dat secretele lor, justificând-o faptul că o dietă compusă pentru ea poate deteriora alte persoane, dar încă împărtășit unele dintre caracteristicile și regulile sale.

Trebuie remarcat faptul că pierderea în greutate Olga Kartunkovoy a luat doar câteva luni de la Ea a avut o mulțime de greutate. După cum știți, mai multe kilograme - cu atât mai repede se duc, așa că, dacă se poate pierde in greutate pe sistemul său de putere mai repede, altele vor trebui să-și petreacă mult mai mult timp.

Pe o dietă așezat Olga Kartunkova

Olga se spune că nu folosește definiția diete bine-cunoscute, deoarece foarte tehnica nutriționiștilor ei dezvoltate în mod individual. La baza sa sunt alimente bogate in carbohidrati si proteine ​​lente, dar grăsimile vegetale și animale, a trebuit să fie tăiate.



Ce produse sunt utilizate Kartunkova pentru pierderea în greutate:

  • fructe;
  • legume;
  • Tipuri Lean de pește și carne;
  • verdeață;
  • Ovăz sau hrisca;
  • fructe de pădure;
  • Băuturi din lapte și brânză.

Ea a trebuit să renunțe la toate grase, afumate, sărate și alte alimente bogate in calorii, altfel nu ar exista astfel de rezultate clare.

Slimming Olga Kartunkovoy: meniuri și rețete *

Olga-Kartunkova-pohudela-otzyvy

Cum subțire Olga Kartunkova: dieta, retete, meniu exemplar

reguli de dieta de la Olga Kartunkovoy:

  • Este necesar să se limiteze cantitatea de grăsimi, carbohidrați și proteine ​​de respectiv până la 30, 120 și 70 g;
  • Hrană trebuie, în același timp, preferabil la fiecare 3 ore și mai mici porțiuni;
  • Necesar să bea cel puțin 1,5 litri de apă, fără gaz pe zi - aceasta va accelera procesul de eliminare a excesului de lichid și bine curăța intestinul.

Dieta Olga Kartunkovoy: Meniu

Kartunkovoy dieta alimente poate aduce numai, iar vasele sunt lăsate să se schimbe în propria sa discreție, ghidată de o listă de produse recomandate:

  • salata de fructe cu mic dejun si ceai fara zahar;
  • Masa de prânz bea chefir;
  • Luați masa de pui fiert fara adaos de sare;
  • La masa de prânz - fructe sau iaurt;
  • Cina cea 100 g glet caș.

rețete dieta Olga Kartunkovoy



reteta salata de fructe:

  • Curăță și se taie în felii de mere, pere și portocale;
  • Se amestecă, se toarnă iaurt scăzut de grăsimi.

Reteta supa de dieta:

  • varză Shinkuem, taie cartofi, ceapa si fenicul, morcov freca pe o răzătoare;
  • Pune totul într-o oală, se toarnă apă și se aduce la fierbere, se arunca înapoi un pic de mei;
  • Gatiti la foc mic pana cand se inmoaie.

Reteta piept de pui cu busuioc și roșii:

  • Ia 2 fileuri de pui, se spală, face o incizie la mijloc, este plasat în interiorul cuburi de roșii și frunze de busuioc tocat;
  • Împunsături scobitori margine incalzeste tigaie, se toarnă de măsline file de ulei și se prăjește pe fiecare parte timp de 3 minute.

De asemenea, vă recomandăm să citiți articolul Cât de subțire Maria Buhun.

Olga Kartunkova subțire: Potrivit nutriționiștii și comentarii ^

Inainte de fani au învățat greutate modul în care a pierdut Olga Kartunkova, au simțit că ea a trebuit să experimenteze o mulțime de diete stricte. Acest lucru nu este cazul: cum să se recunoască nutriționiști, alimente Olga poate fi numit absolut corect și inofensiv, dar scăderea puternică a greutății nu ar trebui să fie de așteptat.

Știind cât de subțire Olga Kartunkova din dieta ei, vă puteți aștepta la rezultate foarte pozitive:

  • eliminarea lină de kilograme;
  • Stare de sănătate bună;
  • Accelerarea metabolismului.

Secretul principal al slăbire dieta Olga Kartunkovoy simplu: mananca dreapta si nu te permit alimente dăunătoare, pentru că nu aduce nimic mai mult, cu excepția excesului de greutate.

Dieta Olga Kartunkovoy: comentarii

Tatiana, 23 ani:

„Am decis să ascult sfatul Olga, deoarece De asemenea, am probleme de greutate. Datorită acestei tehnici, am doar câteva luni pentru a pierde 10 kilograme, dar, în plus față de dieta, a început să se implice în sport "

Valentina, în vârstă de 33 de ani:

„Reguli de bază Kartunkovoy alimente a venit și mi-o câteva săptămâni mi-am scos 3 kg, care nu au putut fi făcute anterior. Acum, lăsând aceeași dietă pentru o lungă perioadă de timp, pentru că aveți nevoie pentru a pierde mai multe kilograme pe 10 "

Natalia, în vârstă de 39 de ani:

„Am adus în formă prin dieta, care sa bucurat de Olga. Timp de 3 luni am fost în stare să-și piardă 17 de lire sterline, dar că nu se va opri, de asemenea - necesitatea de a pierde cel puțin încă 10 să fie sub formă de "

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit
Cât de subțire Graham ElliotCât de subțire Graham Elliot
Cât de subțire Alina KabaevaCât de subțire Alina Kabaeva
Rețete din telinaRețete din telina
Molokochaynaya comentarii dietaMolokochaynaya comentarii dieta
Cât de subțire buhun MariyaCât de subțire buhun Mariya
Nutritionistii despre pierderea in greutateNutritionistii despre pierderea in greutate
Cât de subțire Eugene Dobrovol'skayaCât de subțire Eugene Dobrovol'skaya
Proteine ​​dieta. Review-uri și rezultateProteine ​​dieta. Review-uri și rezultate
Musli „pierde în greutate într-o săptămână“: comentarii, compozițiaMusli „pierde în greutate într-o săptămână“: comentarii, compoziția
Oamenii de stiinta: oameni de grăsime subțire poate induce supraalimentareOamenii de stiinta: oameni de grăsime subțire poate induce supraalimentare
» » Cât de subțire Olga kartunkova

© 2011—2021 rum.herinhap.ru